Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Insense Ultramarine Blue Sky Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Blue Sky Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Blue Sky marki Givenchy to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Insense Ultramarine Blue Sky został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liść figi i bergamotka; nutami serca są cyklamen i magnolia; nutą bazy jest cedr.

Liść figi Bergamotka

Cyklamen Magnolia

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense Ultramarine Blue Sky by Givenchy.

Insense Ultramarine Blue Sky Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense Ultramarine Blue Sky marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense Ultramarine Blue Sky marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water Alfred Dunhill Dunhill Pure Carthusia Io Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Brooks Brothers New York for Gentlemen Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Fred Hayman Touch With Love for Men Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Roger & Gallet L`Homme O Boticario North Wind Ralph Lauren Polo Red White & Blue Florascent Aqua Aromatica Lavande