Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Insense Ultramarine Blue Laser Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Blue Laser Givenchy dla mężczyzn

Insense Ultramarine Blue Laser Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Insense Ultramarine Blue Laser marki Givenchy to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Insense Ultramarine Blue Laser został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, irys, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, kardamon, grejpfrut, pieprz i czarna figa.

Wetyweria Irys Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Kardamon Grejpfrut Pieprz Czarna figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense Ultramarine Blue Laser by Givenchy.

Insense Ultramarine Blue Laser Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense Ultramarine Blue Laser, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense Ultramarine Blue Laser, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense Ultramarine Blue Laser marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense Ultramarine Blue Laser marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Kenneth Cole Reaction Thermal Bond No 9 Great Jones Il Profvmo Touaregh Carthusia Carthusia Uomo Gas Gas for Your Soul Geo. F. Trumper Lavender Water Etro Pegaso Kiehl`s Forest Rain Creed Windsor Smell Bent Felix Navidad Smell Bent Brussels Sprouted Basile Basile Style Homme