Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

ozonowy
wodny
kokosowy
Insense Ultramarine Beach Girl Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Insense Ultramarine Beach Girl marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Insense Ultramarine Beach Girl został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są arbuz, bergamotka i marakuja; nutami serca są woda morska i magnolia; nutami bazy są kokos i ambra.

Arbuz Bergamotka Marakuja

Woda morska Magnolia

Kokos Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense Ultramarine Beach Girl by Givenchy.

Insense Ultramarine Beach Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense Ultramarine Beach Girl marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense Ultramarine Beach Girl marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Bruno Banani Woman Escada Escada Magnetic Beat Hugo Boss Hugo XX s.Oliver s.Oliver City Beach Woman Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Memo Inlé Luciano Soprani Solo Rosa Puma Jamaica ² Woman Laura Mercier Eau Gourmande Violette Jean Patou Eau de Patou GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Arno Sorel Sensuelle