Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

morski
ozonowy
wodny
Insense Ultramarine Beach Boy Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Insense Ultramarine Beach Boy marki Givenchy to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Insense Ultramarine Beach Boy został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, melon i mięta; nutami serca są woda morska i sosna; nutami bazy są ambra i wanilia.

Bergamotka Melon Mięta

Woda morska Sosna

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense Ultramarine Beach Boy by Givenchy.

Insense Ultramarine Beach Boy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense Ultramarine Beach Boy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense Ultramarine Beach Boy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Jesus Del Pozo Quasar Hermes Eau de Cologne Hermes Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial Demeter Fragrance Sex on the Beach Demeter Fragrance Banana Flambee Infusion Organique Acai Rain Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Thymes Fig Leaf and Cassis Smell Bent Mocktail Ortigia Sicilia Pomegranate Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus