Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Insense Givenchy dla mężczyzn

Insense Givenchy dla mężczyzn

Insense Givenchy dla mężczyzn Filmy
Insense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Insense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Insense marki Givenchy to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Insense został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Moliere. Nutami głowy są aldehydy, czarna porzeczka, lawenda, mandarynka, bergamotka, cytryna i bazylia; nutami serca są magnolia, konwalia i irys; nutą bazy jest jodła.

Aldehydy Czarna porzeczka Lawenda Mandarynka Bergamotka Cytryna Bazylia

Magnolia Konwalia Irys

Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insense by Givenchy.

Aramis Devin

Insense Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Mózgu! Głupi Mózgu! Czemu Ci się podoba to, co tak trudno dostać? Grrr! Jak ja Cię nie lubię, zwłaszcza wtedy, gdy wywołujesz u mnie gęsią skórkę przy wąchaniu pachnidła wycofanego z produkcji, którego cena przekracza granicę przyzwoitości. Naprawdę Ci dziękuję, doskonale wiesz, że sobie ich nie kupię, ale co tam, wmawiasz mi, że są świetne, że są genialne kompozycyjnie, że mają doskonałe parametry i, że są po prostu the best... Na nic moje "bla, bla", próbujące zagłuszyć Twoje sugestie, zatem zamiast tłuc się po łbie, żeby Cię trochę poturbować, po prostu skrobnę recenzję. W sumie Mózgu, to nie jesteś taki zły, ale czasem mam ochotę przywalić sobie w czapę, żebyś się trochę otrząsnął i przestał kierować mój gust w najbardziej luksusowe, niedostępne, czy też dziwaczne rejony olfaktoryczne...
Teraz o perfumach - genialnych perfumach. Piękny, leśny zapach. Dosłownie - "Zaczarowany Las". Dziwna porzeczka w otwarciu, oooo mamo...! Kwaśna, bardzo kwaśna, można rzec, że niedojrzała. Czarna, a zarazem zielona. Kwaskowata, z domieszką zapachu liści, jednak w dalszym ciągu owocowa. Skomplikowany opis tej porzeczki, ale ona właśnie taka jest - dziwna, niedosłowna, nietypowa. W sercu króluje mój ulubiony składnik - nieuchwytna królowa kwiatów, czyli konwalia. Róża jest wyeksploatowana niczym silnik starego Zetora, wyjeżdżającego w pole nieprzerwanie od roku 1980... Co z konwalią! Dlaczego jej tak mało?! W składzie przejawia się bardzo często, jednak nie czuć jej prawie nigdy. Konwalia to mój zapachowy numer jeden, w dodatku motywujący... "Zostań perfumiarzem i ukręć jakąś genialną konwalię!" (chyba jedyna normalna sugestia mojego mózgu, jeśli chodzi o perfumy :D). Baza jest leśna, ale nie w stylu Quorum, kostki toaletowej, leśnego Domestosa, czy choinki zapachowej - w zasadzie, większość leśnych baz w męskich pachnidłach można podpiąć pod jedną z tych czterech, Insense wpisuje się w piąty kanon - kanon naturalności. Naturalne, mroźne igliwo, w objęciach białej królowej lasu. Mega! Pierwsza, w 100% męska konwalia. Insense nie "trącają dziadem", to ponadczasowe perfumy, których wycofanie dopisuje do księgi klęsk perfumiarstwa. Czemu, ludzie, czemu?!
Sześć godzin trwałości, przy umiarkowanej projekcji. Pachną wybornie w jesiennej aurze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insense marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insense marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Black Aoud Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Serge Lutens Ambre Sultan DSQUARED² Potion Royal Black Prada Prada Amber Pour Homme Intense Annick Goutal Nuit Etoilee Thierry Mugler A*Men Thierry Mugler B*Men Montale Chocolate Greedy Yves Saint Laurent M7 Azzaro Visit For Men Burberry London for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Atelier Cologne Gold Leather L`Artisan Parfumeur Tea for Two Christian Dior Dior Homme Intense Serge Lutens Fille en Aiguilles Diptyque Volutes Tom Ford Sahara Noir Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle