Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Insence Ultramarine Ice Cube Givenchy dla mężczyzn

Insence Ultramarine Ice Cube Givenchy dla mężczyzn

Insence Ultramarine Ice Cube marki Givenchy to kwiatowo - zielone perfumy dla mężczyzn. Insence Ultramarine Ice Cube został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, galbanum, heliotrop i bergamotka; nutami serca są goździk (przyprawa), mięta i szałwia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Liść czarnej porzeczki Galbanum Heliotrop Bergamotka

Goździk (przyprawa) Mięta Szałwia

Drzewo sandałowe mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insence Ultramarine Ice Cube by Givenchy.

Insence Ultramarine Ice Cube Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insence Ultramarine Ice Cube marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insence Ultramarine Ice Cube marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chanel Chanel N°19 Chloe Chloe Innocence Versace Versace Essence Exciting Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor Bond No 9 Central Park Czech & Speake Mimosa O Boticario Arbo Female O Boticario Carpe Diem Cofinluxe Watt Mauve Yves Rocher Chevrefeuille Schiaparelli Shocking You Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps