Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Insence Ultramarine Hawaii Givenchy dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

morski
Insence Ultramarine Hawaii Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Insence Ultramarine Hawaii marki Givenchy to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Insence Ultramarine Hawaii został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i lawenda; nutami serca są kwiaty i woda morska; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Mandarynka Lawenda

Kwiaty Woda morska

Ambra Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insence Ultramarine Hawaii by Givenchy.

Insence Ultramarine Hawaii Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Insence Ultramarine Hawaii, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Insence Ultramarine Hawaii, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insence Ultramarine Hawaii marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insence Ultramarine Hawaii marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Creed Tabarome Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Diesel Fuel for Life Homme Chi Chi Man Halston Unbound for Men s.Oliver QS by s.Oliver Male Lili Bermuda Navy Luciano Soprani 2 Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As Montblanc Presence Cool Detaille Par 4 Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux