Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hot Couture White Collection Givenchy dla kobiet

Hot Couture White Collection Givenchy dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Hot Couture White Collection marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hot Couture White Collection został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są malina i pieprz; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Malina Pieprz

Magnolia

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Couture White Collection by Givenchy.

Hot Couture White Collection Recenzje Perfum

Hot Couture White Collection by Givenchy 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Hot Couture White Collection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Hot Couture White Collection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Couture White Collection marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Couture White Collection marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paris Hilton Just Me Exte J`S Exte Pop Rochas Reflets d'Eau de Rochas Oriflame Saga Guerlain Shiny Cherry Blossom Giorgio Armani Armani Code Le Parfum CnR Create Virgo Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14 L`Occitane en Provence Rose Neroli John Galliano Parlez-Moi d’Amour Dorin Roses des Vents Ouest