Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hot Couture White Collection Givenchy dla kobiet

Hot Couture White Collection Givenchy dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Hot Couture White Collection marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hot Couture White Collection został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są malina i pieprz; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Malina Pieprz

Magnolia

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Couture White Collection by Givenchy.

Hot Couture White Collection Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Hot Couture White Collection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Hot Couture White Collection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Couture White Collection marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Couture White Collection marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices de Cartier Eau Fruitee Cacharel Noa Perle Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Liz Claiborne Curve Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Versace Versus So...? So…? Kiss me Calypso Christiane Celle Bellini Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Guess Guess Seductive Oriflame Precious Moments