Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hot Couture White Collection Givenchy dla kobiet

Hot Couture White Collection Givenchy dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Hot Couture White Collection marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hot Couture White Collection został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są malina i pieprz; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Malina Pieprz

Magnolia

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Couture White Collection by Givenchy.

Hot Couture White Collection Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Hot Couture White Collection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Hot Couture White Collection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Couture White Collection marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Couture White Collection marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Christian Dior Dior Star Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Love Passport Rosy Sky Happiness Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Ella Mikao Yujin Gold Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! So...? So...? Superstar Parfums Berdoues 1902 Violette Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne Rituals No. 04 Violet & White Lily