Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hot Couture Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Hot Couture Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Mam: 30 Miałem: 25 Chcę: 20 Ukochany zapach: 2

Hot Couture Eau de Toilette marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hot Couture Eau de Toilette został wydany w 2000 roku. Hot Couture Eau de Toilette stworzyli Alberto Morillas i Jacques Cavallier. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są malina, truskawka, przyprawy, róża, tuberoza i magnolia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i ambra.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Malina Truskawka Przyprawy Róża Tuberoza Magnolia

Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Couture Eau de Toilette by Givenchy.

James Bond 007 for Women
Kenzo Flower by Kenzo L`Elixir
So First
Just Cavalli Her

Hot Couture Eau de Toilette Recenzje Perfum

chouette_
chouette_

Zapach prawdziwej maliny. Jest słodka i świeża, dopiero zerwana z krzaka. Reszta składników ledwie majaczy w tle. Hot Couture edt jest najbardziej uniwersalnym zapachem, jaki posiadam. Pasuje na lato i na zimę, na dzień i wieczór, na okazję i na codzień. W zależności od okoliczności zmienia swój charakter - potrafi być zarówno uroczy i niewinny, jak i drapieżny i seksowny. Jest bardzo kobiecy - moim zdaniem pasuje w każdym wieku. Uniwersalne piękno!

A_november
A_november

Moja pierwsza tutaj recenzja :)
Moje ukochane perfumy...

Maliny.. popularny owoc ale tak trudno odtworzyć naturalną ich wersję w perfumach. Nawet jeśli to się w miarę udaje, to zazwyczaj zapach wychodzi lekko infantylny lub jeszcze delikatniej mówiąc (pisząc) dziewczęcy. Albo żelki, albo słodki kompot...Ta tutaj malina to już prawdziwa malina, świeża, zerwana z krzaka, ogrzana słońcem, ale też i owiana wiatrem. Taka... kobieta... :) Potrafi być dziewczęca, owszem, ale jest już przede wszystkim elegancka, zdecydowana i pewna siebie. Podlotkiem przestała być już jakiś czas temu.
Dzięki obecności pieprzu i ambry zapach jest zmysłowy i seksowny. Jeden z najbardziej komplementogennych zapachów jakie używałam.
Trwałość - u mnie 6-8 godzin, projekcja - ogoniasta
Osobiście wolę wersję edt, chociaż edp nie jest wcale gorsza

Ajsun
Ajsun

Jeden z piękniejszych zapachów.

Cudowny zapach słodziutkich malin a właściwie soku malinowego z odrobiną pieprzu. Wspaniały na zimę nawet dla wielbicielek świeżych zapachów.

Bardzo seksowny, zmysłowy, otulający i taki MÓJ.

Bardzo trwały jak na EDT i niestety bardzo drogi.

gugusia
gugusia

Przepiękny słodki, malinowy zapach!!! Wśród zapachów mój nr 1 :) Malinki, ambra i troszkę kwiatów. Nieprzecietny, rzadko spotykany na ulicy, po prostu mój! Działa na facetów, oj działa ;)
Trwałość - rewelacyjna ponad 6 h.
Projekcja - ciągnie się ogonem.
Buteleczka - prosta, ale jakze urocza :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Hot Couture Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Hot Couture Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Couture Eau de Toilette marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Couture Eau de Toilette marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Gucci Gucci Eau de Parfum II Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Elle Thierry Mugler Innocent Marc Jacobs Daisy Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Dior Addict Ginestet Botrytis Donna Karan DKNY Delicious Night Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Tom Ford Black Orchid Laura Biagiotti Roma Escada Escada Collection Torrente L`Or de Torrente Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Hermes L’Ambre des Merveilles Lanvin Oxygene