Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat pomarańczy, neroli, wiciokrzew, petitgrain, przyprawy i wanilia.

Jaśmin Kwiat pomarańczy Neroli Wiciokrzew Petitgrain Przyprawy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac by Givenchy.

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Recenzje Perfum

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac by Givenchy 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Priscilla Presley Experiences Michel Klein Cher Guerlain Secret Intention Nutrimetics Ooh La La Avon C'est Moi Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Anna Sui Rock Me! Summer of Love Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 DSH Perfumes Wedding Bouquet Simone Cosac Profumi Bianca