Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat pomarańczy, neroli, wiciokrzew, petitgrain, przyprawy i wanilia.

Jaśmin Kwiat pomarańczy Neroli Wiciokrzew Petitgrain Przyprawy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac by Givenchy.

Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Mango Mango Tattoo Esteban Oriental Flower Il Profvmo Vent de Jasmin Creed 2000 Fleurs Balenciaga Talisman eau Transparente GianMarco Venturi Woman Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Sanrio Hello Kitty Diamond Edition April Aromatics Jasmina Tiens Trench Katie Price aka Jordan Precious Love