Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Givenchy dla kobiet

Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Givenchy dla kobiet

Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin wielkolistny, mandarynka, tymianek, szafran, lilia, orchidea, ylang-ylang, mech dębowy i fasolka tonka.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin wielkolistny Mandarynka Tymianek Szafran Lilia Orchidea Ylang-ylang Mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger by Givenchy.

Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Sheer Celine Dion Always Belong Jacomo Paradox Green Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Chopard Wish Magical Nights Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Essentially Me White Blooms Antoine & Lili Holy Champa Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil Galimard Frisson Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie