Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Givenchy dla kobiet

Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są neroli, wiciokrzew i petitgrain; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i przyprawy; nutą bazy jest wanilia.

Neroli Wiciokrzew Petitgrain

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Przyprawy

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger by Givenchy.

Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Bath and Body Works Moonlight Path Ted Lapidus Lapidus Woman Torrente L'Or Blanc de Torrente E. Coudray Esperys Parfum d`Empire Cuir Ottoman Natori Natori Carven Variations Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Yardley Baroque Andrea Maack Sharp Floris Amaryllis