Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet

żółtych kwiatów
Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, migdał, neroli i petitgrain; nutami serca są mimoza i białe kwiaty; nutą bazy jest nuty drzewne.

Ylang-ylang Migdał Neroli Petitgrain

Mimoza Białe kwiaty

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang by Givenchy.

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Elizabeth Taylor Black Pearls Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Guerlain Meteorites Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Kenzo Eau de Fleur de Prunier Blue Q Miso Pretty Bourjois Evasion