Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet

żółtych kwiatów
Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, migdał, neroli i petitgrain; nutami serca są mimoza i białe kwiaty; nutą bazy jest nuty drzewne.

Ylang-ylang Migdał Neroli Petitgrain

Mimoza Białe kwiaty

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang by Givenchy.

Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bronnley Lily of the Valley Julian Rouas Swing Glamour Donna Karan Pure DKNY Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Marc Jacobs Blush Intense Victorio & Lucchino Carmen Melvita Floral Water Orange Blossom REN Rosa Maya Calvin Klein Euphoria Crystalline Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Antonio Puig Barbie Blue Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire