Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Givenchy pour Homme Givenchy dla mężczyzn

Givenchy pour Homme Givenchy dla mężczyzn

Givenchy pour Homme Givenchy dla mężczyzn Filmy
Givenchy pour Homme Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Givenchy pour Homme Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Givenchy pour Homme Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Givenchy pour Homme Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Givenchy pour Homme marki Givenchy to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Givenchy pour Homme został wydany w 2002 roku. Givenchy pour Homme stworzyli Alberto Morillas i Ilias Ermenidis. Nutami głowy są kolendra, mandarynka, grejpfrut i fiołek; nutami serca są wetyweria i ekstrakt lawendowy; nutami bazy są labdanum i cedr.

Kolendra Mandarynka Grejpfrut Fiołek

Wetyweria Ekstrakt lawendowy

Labdanum Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givenchy pour Homme by Givenchy.

Giordani Man

Givenchy pour Homme Recenzje Perfum

saguna
saguna

Paryz, kafejki i mezczyzni, ktorzy sa przystojni i wiedza o tym. Pachna zywica i lawenda. Pachna Givenchy Pour Homme.
To jeden z moich ulubionych meskich perfum, ktory takze nosze.
Przypomina mi o mojej podrozy do Afryki Wschodniej, tam wiele osob uzywa Givenchy - jesli juz stac ich na perfumy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Givenchy pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Givenchy pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givenchy pour Homme marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givenchy pour Homme marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Hermes Terre d'Hermes Dolce&Gabbana D&G Christian Dior Dior Homme By Kilian Straight to Heaven Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Gucci Gucci pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Calvin Klein CK One Shock For Him Carolina Herrera 212 Men Chanel Allure Homme Sport Amouage Amouage Epic Man Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Nasomatto Black Afgano Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Christian Dior Dior Homme Givenchy Pi Kenzo Kenzo Jungle Homme