Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Givenchy Lights Givenchy dla kobiet

Givenchy Lights Givenchy dla kobiet

ozonowy
wodny
Givenchy Lights Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy Lights Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy Lights Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy Lights Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Givenchy Lights marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Givenchy Lights został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są yuzu, mięta, melon i liść fiołka; nutami serca są kwiat lipy i piwonia; nutami bazy są piżmo, biała ambra i nuty drzewne.

Yuzu Mięta Melon Liść fiołka

Kwiat lipy Piwonia

Piżmo Biała ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givenchy Lights by Givenchy.

Givenchy Lights Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Givenchy Lights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Givenchy Lights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givenchy Lights marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givenchy Lights marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Givenchy My Givenchy Dream Roccobarocco Silver Jeans Benetton Energy Woman Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Avon Pink Suede DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Detaille Dolcia Renato Balestra Diamante Nero Sugababes Touch