Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Givenchy III Givenchy dla kobiet

Givenchy III Givenchy dla kobiet

Givenchy III Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy III Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy III Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy III Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Givenchy III marki Givenchy to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Givenchy III został wydany w 1970 roku. Nutami głowy są aldehydy, gardenia, mandarynka, galbanum, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), narcyz, korzeń irysa, jaśmin, hiacynt, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, kokos, mech dębowy, wetyweria i mirra.

Aldehydy Gardenia Mandarynka Galbanum Brzoskwinia Bergamotka

Goździk (roślina) Narcyz Korzeń irysa Jaśmin Hiacynt Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Kokos mech dębowy Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givenchy III by Givenchy.

Aliage
Givenchy Gentleman

Givenchy III Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

To wbrew schematom pewnej forumowej osoby że facet komentujący damskie perfumy to ciota, zrecenzuję ten wybitny damski zapach.

Poznałem go całkiem przypadkiem, wchodzę do SP, wyjmuję nadgarstek potem blotter, pss,pss... Czekam...Wącham...

"O ku#wa !"
"Coś się stało proszę pana ?"

Zapewniam sytuacja jest autentyczna, ten zapach mną po prostu w pierwszej chwili wstrząsnął. Otwarcie jak to w starych szyprach wbija w fotel, dosłownie miażdży. Ciężkie potężne aldehydy i od samego początku tona mchu. Tak w starych perfumach z aldehydami lepiej uważać podczas otwarcia. Sam zapach określił bym jako gorzkawo-kwaśnawo zielony. Jest zimny, dymny i do granic możliwości mchowy. Pachnie pięknie, na prawdę pozawala się upajać i ciągle ci mało. Nie obchodzą mnie opinie innych, nie wiem czy był bym w stanie tego potwora użyć globalnie, całość jest tak klasyczna. Co czuję ? To co napisałem, mech... a potem hiacynt, gorzkawe labdanum, wetywerię, beramotkę, goździka i oczywiście cybet, którego ktoś tutaj nie wymienił. Wiele razy wyczułem coś tak super retro-klasycznego i nie miałem pojęcia co to jest. Na pewno w którymś z tych przypadków musiało chodzić o Givenchy III.

Amazing, Incredible, Schocked.

Testuję jakąś współćzesną wersję za pewne po pierdylionie reformulacji. I trwałość, mnie wyrażnie zawodzi ale to niestety standard w obecnych czasach. Myślę że gdybym Givenchy III poznał w wersji klasycznej z lat 70, to skończył bym w szpitalu psychiatrycznym. Można powiedzieć że historia we flakonie... Masterpice, really Masterpice !

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Givenchy III, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Givenchy III, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givenchy III marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givenchy III marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paloma Picasso Paloma Picasso Yves Saint Laurent Kouros Guerlain Vetiver Givenchy Givenchy Gentleman Estée Lauder Knowing Guerlain Habit Rouge Sport Lancome Magie Noire Christian Dior Dior Homme Parfum Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Robert Piguet Bandit Emanuel Ungaro Diva Christian Dior Diorissimo Yves Saint Laurent Opium Chanel Egoiste Platinum Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Adidas Adidas Active Bodies Rochas Byzance Hermes Bel Ami Vetiver Robert Piguet Fracas