Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena Givenchy dla kobiet

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena Givenchy dla kobiet

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena został wydany w 2011 roku. nutami serca są róża, nuty kwiatowe, nuty owocowe i nuty zielone;

Róża Nuty kwiatowe Nuty owocowe Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena by Givenchy.

Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givenchy Harvest 2010 Very Irresistible Rose Damascena marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Avon Treselle Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Revlon Charlie Blue Cattier Eau de Mai Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Ayala Moriel White Potion Krigler Pleasure Gardenia 79 Bronnley Rose Eau Fraiche Versace Vanitas