Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang Givenchy dla kobiet

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang Givenchy dla kobiet

żółtych kwiatów

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są Śliwka, mandarynka, neroli, brzoskwinia, drzewo różane i kwiat pomarańczy; nutami serca są ylang-ylang, mimoza, gardenia i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, ambra, wanilia i cedr.

Śliwka Mandarynka Neroli Brzoskwinia Drzewo różane Kwiat pomarańczy

Ylang-ylang Mimoza Gardenia Tuberoza

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Ambra Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang by Givenchy.

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Yves Rocher Vie Privée 2007 Michel Klein Un Air de Comedie S.T. Dupont Signature Montale Highness Rose Roja Dove Scandal Dana Buchman Dana Buchman Luxury O Boticario Innamorata Lush Flower Market I Profumi di Firenze Caterina de Medici Orla Kiely Orla Kiely Ulric de Varens UDV Pour Elle