Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Givenchy dla kobiet

Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Givenchy dla kobiet

Miałem: 1

Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Givenchy dla kobiet Zdjęcia Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są morela, wiciokrzew, petitgrain i neroli; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są wanilia i gałka muszkatołowa.

Morela Wiciokrzew Petitgrain Neroli

Jaśmin

Wanilia Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine by Givenchy.

Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Givenchy My Couture Chanel Gardenia Bath and Body Works Cherry Blossom Pupa Very Flower Orchidea Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Chloe Chloe Eau de Toilette biehl parfumkunstwerke mb01 Guerlain Idylle Oriflame Visions Miss Punk Kenzo Time for Peace Lush Lust