Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn

Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Gentlemen Only Parisian Break marki Givenchy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gentlemen Only Parisian Break został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mięta i cytryna; nutą serca jest szałwia; nutami bazy są haitańska wetyweria i ambroksan.

Mięta Cytryna

Szałwia

Haitańska wetyweria Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentlemen Only Parisian Break by Givenchy.

Gentlemen Only Parisian Break Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Gentlemen Only Parisian Break, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Gentlemen Only Parisian Break, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentlemen Only Parisian Break marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentlemen Only Parisian Break marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau du Sud Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Roccobarocco Gold Jeans Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Esteban Fureur d'agrumes Diptyque L'Eau de Neroli Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio O Boticario Ma Cherie DSH Perfumes For the Groom