Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn

Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Parisian Break Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Gentlemen Only Parisian Break marki Givenchy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gentlemen Only Parisian Break został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mięta i cytryna; nutą serca jest szałwia; nutami bazy są haitańska wetyweria i ambroksan.

Mięta Cytryna

Szałwia

Haitańska wetyweria Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentlemen Only Parisian Break by Givenchy.

Gentlemen Only Parisian Break Recenzje Perfum

Gentlemen Only Parisian Break by Givenchy 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Gentlemen Only Parisian Break, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Gentlemen Only Parisian Break, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentlemen Only Parisian Break marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentlemen Only Parisian Break marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Nautica Nautica Island Voyage Guerlain Petite Guerlain Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Etienne Aigner Aigner Black Pierre Balmain Monsieur Balmain Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Guerlain Eau de Cologne du Coq Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Everlast Cactus Shot Gendarme Gendarme Green O Boticario Uomini Sport