Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Gentlemen Only Intense Givenchy dla mężczyzn

skórzany
dymny
Gentlemen Only Intense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Intense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Intense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Intense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Intense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Intense Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Gentlemen Only Intense marki Givenchy to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gentlemen Only Intense został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka, liść brzozy i czarny pieprz; nutami serca są paczula, skóra i cedr teksański; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i kadzidło.

Zielona mandarynka Liść brzozy Czarny pieprz

Paczula Skóra Cedr teksański

Ambra Fasolka tonka Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentlemen Only Intense by Givenchy.

Gentlemen Only
EIGHT & BOB

Gentlemen Only Intense Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Absolutnie wspaniałe pachnidło, może nie dzieło sztuki, ale jak na obecne czasy całkiem solidne perfumiarstwo.
Zapach ten ma wszystko co powinny mieć perfumy, tzn. naturalny wydźwięk, dużą trwałość ok. 10 godzin, dużą projekcję.

Polecam raczej dla panów powyżej 35 lat.

Marcin__
Marcin__

Skończyłem właśnie testy najnowszego zapachu lansowanego przez Givenchy. Uznaję je (jednak) za czas absolutnie stracony, a sam zapach za nieomal nic nie wart, a już na pewno niegodny noszenia w nazwie Gentlemen.

Givenchy Gentlemen Only miał zapachowe nawiązanie do świetnego paczulowo-miodowo-różanego poprzednika poprzez delikatny drzewny sznyt przyprawiony ciekawie gałką muszkatołową i kadzidłem. Słyszałem opinie, że jest wtórny i sztuczny, i od początku się z nimi nie mogłem zgodzić, ponieważ na mojej skórze pachniał naturalnie(może z wyjątkiem otwarcia).
Gentlemen Only Intense jest zrobiony wg mnie "na odwal się", byle szybko(choć jego twórcy zajęło to cały rok). Przyznam, że pachnie naturalnie, o czym pisałem już wcześniej, ale to jest jedyny plus. Zapach jest niesamowicie nudny i wtórny, z dominującymi ambrą i fasolą tonka. Na plus poczytuję mu zakończenie - cedrowe z lekkim, dymnym kadzidełkiem(które to zakończenie raz pojawia się na mojej skórze, a raz nie). To za mało, o wiele, by mnie przekonać. Jego poprzednik miał o wiele więcej - trochę przypraw (pieprz, gałka muszkatołowa), trochę drzew (ciekawie "musująca" wetyweria razem z paczulą i cedrem) i ciekawie przedstawione kadzidło w bazie.
Na razie jestem bardzo zdegustowany, może zimą ten zapach mnie czymś więcej zaskoczy - w co, niestety, wątpię...

Marciu

Niestety, ostatecznie i definitywnie nie polubimy się z Gentlemen Only "Intense". Próbowałem, próbuję i chyba dam sobie spokój, bo nie będzie z tego miłości, ani nawet "przyjaźni".Zero oryginalności, totalnie i dosłownie. Stwierdzam, że ten zapach to zrzynka z Armani Code - cytrusy, TONKA i skóra(której nie czuję w żadnej z obu kompozycji). Zero przypraw(nie czuję tu żadnego pieprzu), a odrobina kadzidła w bazie i ten pojawiający się czasem fajny drzewny cedr to niestety za mało, żeby "zaiskrzyło".

Ten zapach to dla mnie jednak zagadka... Ja, używając go, czy to globalnie, czy na nadgarstku, czuję same słodkie nuty - najpierw mandarynkę, następnie ambrę z fasolą tonka i na końcu kadzidło. Natomiast jestem odbierany zupełnie inaczej - słyszałem już, że pachnę jak skórzana kurtka albo też jakbym się obsypał pieprzem, ale nikt nie poczuł w nim tej słodkości,którą ja czuję. Dziwna sprawa...

Porównywanie GO Intense do PR 1 Million, czy nawet wtórnego Eau de Nuit zakrawa na śmieszność. Givenchy nie potrzebowało kolejnego słodziaka...

Jak widać, Jean Jacques jeszcze wiele musi się nauczyć...

Nawiasem mówiąc, to Intense jest strasznie banalnie zrobiony, mówię o kompozycji. Wyróżnia się na plus tylko tym, że pachnie dość naturalnie, szkoda tylko, że robi się z niego tonkowy monolit na mnie. Jest w nim trochę fajnie "brzmiącego" cedru, ale to wciąż za mało. Przeciętny to najlepsze, co można o nim powiedzieć. Niestety.

Marciu

Porównując Only Intense do Only z 2013 r mogę go podsumować jednym słowem: TRAGEDIA.

Otwarcie jest podobne do tego znanego nam z Gentlemen Only, czyli nieco syntetyczna mandarynka. Generalnie, to zapach ten na mojej skórze jest prosty "jak konstrukcja cepa". Mandarynka->paczula i odrobinę innych drzew(cedr?)->morze tonki zmieszane z ambrą i odrobina próbującego się przebić przez to morze kadzidła. Pieprzu nie stwierdzam.

Na co to? Po co? Komu? Nie wiem. Paczula próbuje naśladować tu genialnego wg mnie Gentlemana z 1974, ale przegrywa z nim sromotnie. Do Gentlemen Only również się nie umywa - tamten przynajmniej niczego nie naśladuje, może i pachnie odrobinę syntetycznie, ale jak na mój nos o 1000% lepiej niż jego flanker. Trwałość jest na plus, bo ok. 10 h na mojej skórze. Wg mnie to zapach tylko i wyłącznie na zimę. Chyba nigdy nie dokończę tej próbki....

Proponuję zakupić Armani Code, jeżeli ktoś chce pachnieć "w tym stylu" - może i droższy, ale dużo lepszy.

Zakupowe okazje

Givenchy Gentlemen Only Intense Eau De Toilette tester for men 3.4 oz
Givenchy Gentlemen Only Intense Eau De Toilette tester for men 3.4 oz
FragranceX.com
49.49 USD
Gentlemen Only Intense Cologne by Givenchy, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Men
ThePerfumeSpot.com
50.99 USD
Gentlemen Only Intense by Givenchy, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gentlemen Only Intense by Givenchy, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gift Set 4oz
54.44 USD
Givenchy Gentlemen Only Intense Gift Set I. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 2,5 oz Aftershave Balm 2,5 oz
55.54 USD
Givenchy Gentlemen Only Intense Eau De Toilette for men 5.0 oz
Givenchy Gentlemen Only Intense Eau De Toilette for men 5.0 oz
57.99 USD
Gentlemen Only Intense by Givenchy EDT Spray 3.3 oz for Men
Gentlemen Only Intense by Givenchy EDT Spray 3.3 oz for Men
60.99 USD
Gentlemen Only Intense by Givenchy EDT Spray 3.3 oz Aftershave Balm 2.5 oz Hair And Shower Gel 2.5 oz for Men
69.00 USD
Givenchy Gentlemen Only Intense 3.3 oz Eau de Toilette Spray
115.00 USD
Givenchy Gentlemen Only Intense 5 oz Eau de Toilette Spray
Givenchy Gentlemen Only Intense 5 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Gentlemen Only Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Gentlemen Only Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentlemen Only Intense marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentlemen Only Intense marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Thierry Mugler Mugler Cologne Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Voyage d`Hermes Bentley Bentley for Men Intense Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Burberry London for Men Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Cacharel Cacharel Pour Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Black Aoud Creed Green Irish Tweed Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Christian Dior Dior Homme Intense Azzaro Chrome Christian Dior Dior Homme Intense Cartier La Panthere