Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Gentlemen Only Casual Chic Givenchy dla mężczyzn

skórzany
Gentlemen Only Casual Chic Givenchy dla mężczyzn Filmy
Gentlemen Only Casual Chic Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Casual Chic Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Casual Chic Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia Gentlemen Only Casual Chic Givenchy dla mężczyzn Zdjęcia

Gentlemen Only Casual Chic marki Givenchy to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gentlemen Only Casual Chic został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są jałowiec, imbir, kardamon, geranium i gałka muszkatołowa; nutami serca są brzoza, cedr, mięta i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambroksan, cedr, kumaryna, wanilia i wetyweria.

Jałowiec Imbir Kardamon Geranium Gałka muszkatołowa

Brzoza Cedr Mięta Lawenda

Drzewo sandałowe Ambroksan Cedr Kumaryna Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentlemen Only Casual Chic by Givenchy.

Dior Homme Sport

Gentlemen Only Casual Chic Recenzje Perfum

zuras1985
zuras1985

Zgadzam się z opinią dotyczącą nuty imbiru w tym zapachu. Jest naprawdę bardzo wiarygodny, przypuszczałbym śmiało że użyty został tam naturalny olejek bo wiernie oddaje zapach olejku przez pierwsze pół godziny. Imbir jest wyczuwalny dosyć długo ale już po chwili na równi, jeśli nie w większym stopniu daje się wyczuć nutę ambroxanu. Śmiem przypuszczać że to główny składnik, cały fundament tych perfum bo czuć go od początku do końca mocno i wyraźnie. W połączeniu imbiru z ambroksanem efekt robi się jakby... słonej wody z pikantnym imbirem, co właściwie nawet mi się podoba. Iso E Super tutaj nie wyczuwam w ogóle. Po około godzinie dosyć wyraźnie daje się wyczuć także nutę drzewa sandałowego. Jałowca, kardamonu i brzozy nie wyczuwam w tych perfumach w ogóle.
Patrząc na najnowszy zapach z lini gentelman only ten jest po prostu inny. Napeewno nie można odmówić mu oryginalności - w żadnych perfumach z segmentu mainstreamu nie spotkałem się z lepszym imbirem od tego, który spotkay w Casual Chic. Nawet w Dior Homme Sport 2008 (którego zresztą posiadam, celebruję i oszczędzam z uwagi na trudność w zdobyciu go w obecnym czasie). Nie widzę w tych perfumach absolutnie żadnego podobieństwa do wspomnianego Dior Homme Sport 2008, nie mówiąc już o edycji z 2012 roku. Nie oceniałbym ich także jako najgorsze z całej linii Gentelman only. Każdy z tych zapachów czymś się od siebie różni. Nie zestawiałbym także linii gentelman Only z pierwowzorem Gentelman z 1974 roku - takie porównanie jest po prostu zbyteczne i nie ma żadnego sensu. Z pewnością w tamtych czasach oryginalny Gentelmen był efektem kunsztu perfumiarstwa, ale te i cały szereg innych zapachów z tamtych lat tworzonych było według zupełnie innych standardów, i technologicznych, i gustownych.
Myślę że przeciętny Kowalski i tak pójdzie bardziej utartymi ścieżkami i w wyborze perfum postawi na to co lubi większość. Po ten zapach prędzej sięgną Ci którzy potrafią docenić współczesną sztukę łączenia wysokiej klasy naturalnych składników ze współczesną technologią w tworzeniu perfum używając syntetycznych molekuł.

Kokos ;)
Kokos ;)

4 z linii " Gentelman " i zarazem najsłabszy.
Cała ta seria pod względem jakości i kompozycji układa się chronologicznie. Najlepszy bez wątpienia jest oryginalny Gentleman. Zaraz po nim umieścił bym wersję Only i Only Intense. Najnowszy flankier z 2015 roku właściwie nie jest wart swojej ceny. Jest poprawny politycznie aż do bólu. Nie ma żadnego polotu ani elementu który by się wyróżniał na tle współczesnego mainstreamu. Po prostu ładny , prosty zapach i kropka. To tyle ? Oczekiwałem jednak czegoś więcej. Kompozycja zapewne będzie się dobrze sprzedawać gdyż typowemu Kowalskiemu lubiącemu świeże i proste wonie powinien przypaść do gustu.

Marcin__
Marcin__

Givenchy Gentlemen Only Casual Chic nosi się... Ciężko. Na plus jest fajnie zaznaczony imbir przepleciony innymi przyprawami. No i tyle byłoby dobrego. Bo właściwie Casual Chic to ubogi krewny Dior Homme Sport - ja go tak odbieram. Na 100% molekuł jest więcej i jestem prawie pewien, że wśród nich jest ISO E Super, i, jak mi się zdaje, także cashmeran. Przynajmniej są szczerzy i nie kryją się z ambroksanem, choć, przyznam szczerze, ja akordu ambrowego tutaj nie czuję.

Tak szczerze mówiąc, na lato wolałbym nosić zwykłe Gentlemen Only niż Casual Chic...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Gentlemen Only Casual Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Gentlemen Only Casual Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentlemen Only Casual Chic marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentlemen Only Casual Chic marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Abercrombie & Fitch Fierce Mirato Malizia Uomo Vetyver Prada Luna Rossa Giorgio Armani Armani Code Paco Rabanne 1 Million Creed Aventus Tom Ford Grey Vetiver Montale Black Aoud Lubin Idole Loewe Loewe 7 Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Homme Intense Hugo Boss Hugo XY Hugo Boss Boss Pure Hugo Boss Hugo Red Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Hugo Boss Hugo Baldessarini Ambré Carolina Herrera 212 Men Christian Dior Sauvage 2015