Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eclats Precieux Givenchy dla kobiet

Eclats Precieux  Givenchy dla kobiet

kwaśny
Eclats Precieux  Givenchy dla kobiet Zdjęcia Eclats Precieux  Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Eclats Precieux marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eclats Precieux został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są muffinka, rabarbar i mandarynka; nutami serca są róża turecka i hiacynt; nutami bazy są fasolka tonka i paczula.

Muffinka Rabarbar Mandarynka

Róża turecka Hiacynt

Fasolka tonka Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclats Precieux by Givenchy.

Very Me New York
Daisy Eau So Fresh
Omnia Coral
Very Irresistible L`Eau en Rose

Eclats Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Eclats Precieux , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Eclats Precieux , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclats Precieux marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclats Precieux marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Dream Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Parah Parah Woman Fragonard Juste un Baiser Fresh Sake Aftelier Cassis Benefit Maybe Baby Aftelier Fig Next Pink Paradise LR LR Classics Santorini Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2