Marki » F-H » drzewne « Grupy

Eau de Vetyver Givenchy dla mężczyzn

Eau de Vetyver Givenchy dla mężczyzn

Eau de Vetyver marki Givenchy to drzewne perfumy dla mężczyzn. Eau de Vetyver został wydany w 1959 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hubert Givenchy. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są wetyweria i kolendra;

Bergamotka

Wetyweria Kolendra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vetyver by Givenchy.

Eau de Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Eau de Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Eau de Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vetyver marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vetyver marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Benetton Cumbia Colors Man Yves Saint Laurent M7 Fresh Accord Parfait Heliotrope & Santal Sage Machado Pearl Les Nez Turtle Vetiver Ava Luxe Bois Fonce Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Teufels Kuche Patchouly