Marki » F-H » drzewne « Grupy

Eau de Vetyver Givenchy dla mężczyzn

Eau de Vetyver Givenchy dla mężczyzn

Eau de Vetyver marki Givenchy to drzewne perfumy dla mężczyzn. Eau de Vetyver został wydany w 1959 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hubert Givenchy. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są wetyweria i kolendra;

Bergamotka

Wetyweria Kolendra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vetyver by Givenchy.

Eau de Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Eau de Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Eau de Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vetyver marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vetyver marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Ice Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Police Police Naked Pour Homme Van Heusen Proximity Demeter Fragrance Giant Sequoia Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Donna Karan Essence Wenge Maitre Parfumeur et Gantier Racine Givenchy Pi Neo 2010 D.S. & Durga Cedar Comme des Garcons Wonderwood Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles