Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau de Givenchy Givenchy dla kobiet

Eau de Givenchy Givenchy dla kobiet

żółtych kwiatów
Eau de Givenchy Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Eau de Givenchy marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau de Givenchy został wydany w 1980 roku. Eau de Givenchy stworzyli Daniel Moliere i Daniel Hoffmann. Nutami głowy są mięta, nuty owocowe, mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są cyklamen, wiciokrzew, tuberoza, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Mięta Nuty owocowe Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Cyklamen Wiciokrzew Tuberoza Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Givenchy by Givenchy.

Eau de Givenchy Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Spodziewałam się po tym zapachu niewymuszonej elegancji, wytworności, a dostałam zalążek pięknego bujnego ogrodu usłanego kwiatami i owocami, a potem tylko i wyłącznie(przepraszam za wyrażenie)zapach popłuczyn urynowych. Bardzo bym chciała, ale nie mogę nosić tego zapachu, źle mi się kojarzy.

Od dłuższego czasu obserwuję sukcesywne zbijanie balonów przez osoby, którym widocznie ewidentnie nudzi się...no cóż, są ludzie i taborety...

MrGwyn
MrGwyn

Eau de Givenchy rozpoczyna się piękną zielenią i wiciokrzewem oraz konwaliami wprost upajającymi, co mogę potwierdzić, bo właśnie teraz rozpoczynają one swoje kwitnienie. I tak z kapryfolium i konwalijek przechodzę do bardziej urozmaiconego bukietu: wiciokrzew, konwalia, cyklamen, jaśmin, róża, ylang-ylang i narcyz poetycki. Do tego dużo piżma. Po tym epizodzie przechodzę przez etap salonu fryzjerskiego z paletą lakierów do włosów. Następnie krem Nivea i szuu do kosza ze zużytą bielizną z uwydatnioną nutką moczu.. Do tego mydliny. I to tak na przemian. Ale potem to już na mnie i dla mnie tylko posiusiana bielizna zamoczona w misce z mocnymi mydlinami z Szarego Jelenia i czymś kwietnym.
Testowałem przez kilka dni; zero zmian w ciągu tego. ;(
Niestety, muszę znielubić. Podobne do Le Jardin Maksymiliana Faktorskiego (poza nutką uryny).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Eau de Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Eau de Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Fragonard Eau Fantasque Kenzo L'Eau par Kenzo Clinique Clinique Happy Heart Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Fragonard Etoile Escada Joyful Yves Saint Laurent In Love Again Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Burberry Body Tender Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Bourjois Clin d'Oeil Issey Miyake Pleats Please L`Eau Jil Sander Jil Sander Pure Givenchy Organza Giorgio Armani Armani Lancome O Oui! Calvin Klein Eternity Clinique Simply Clinique Giorgio Armani Armani Attitude