Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Torride Givenchy dla kobiet

Eau Torride Givenchy dla kobiet

Eau Torride Givenchy dla kobiet Zdjęcia Eau Torride Givenchy dla kobiet Zdjęcia Eau Torride Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Eau Torride marki Givenchy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Eau Torride został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia, bergamotka i cytryna; nutami serca są czarny bez, bambus i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i jaśmin.

Mandarynka Brzoskwinia Bergamotka Cytryna

Czarny bez Bambus Jaśmin

Drzewo sandałowe Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Torride by Givenchy.

Eau Torride Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Według mnie za dużo tu kwiatu lipy lub czarnego bzu,który jest nachalny i tłamsi wszystkie inne składniki. Trochę da dość do głosu niemrawej, pozbawionej zupełnie kwaskowatości cytrynie i zwiędłemu jaśminowi, ale czuć że robi to z ´´łaską´´. Dla mnie to zapach świeży, typowo letni,ale niestety nic się w nim nie dzieje. Byłoby fajnie, gdyby nie ten nieszczęsny kwiat lipy ( bzu??).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Eau Torride, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Eau Torride, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Torride marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Torride marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II John Galliano John Galliano Issey Miyake Le Feu d'Issey Gres Cabotine Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Hermes Elixir des Merveilles Ramon Monegal Ambra di Luna Christian Dior Poison Tendre Etat Libre d`Orange Fat Electrician Serge Lutens A La Nuit Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Guerlain L'Heure Bleue Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her Guerlain Shalimar Serge Lutens Jeux de Peau Profumum Roma Battito d`Ali Frapin 1270 Lancome Magie Noire Piotr Czarnecki Sensei Jean Paul Gaultier Gaultier 2