Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Dance with Givenchy Givenchy dla kobiet

Dance with Givenchy Givenchy dla kobiet

żółtych kwiatów
Dance with Givenchy Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Dance with Givenchy marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dance with Givenchy został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Czerwone jabłko

Jaśmin Ylang-ylang

Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dance with Givenchy by Givenchy.

Dance with Givenchy Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Woda toaletowa-to czuć już po 2 godzinach ,albo raczej nie czuć...Sam zapach to połączenie słodyczy ze świeżością.Jest to kwiatowo-owocowa kompozycja złożona z cytrusów, jabłka, gorzkiej pomarańczy, jaśminu, kwiatu ylang-ylang i wanilii.Perfumy ciepłe, słoneczne,promienne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Dance with Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Dance with Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dance with Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dance with Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Burberry Burberry Body Rose Gold Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Estée Lauder Sensuous Nude Dolce&Gabbana D&G Light Blue Naomi Campbell Naomagic Cacharel Catch...Me Elie Saab L'Eau Couture Roberto Cavalli Just Cavalli Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Si Viktor&Rolf Flowerbomb Swarovski Ribbon Edition Versace Crystal Noir Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015 Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2013 Dolce&Gabbana Sicily Bvlgari Omnia Crystalline Lancome La Vie Est Belle Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto