Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, różowy pieprz, ambra, piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, brzoskwinia i cytryna.

Róża Różowy pieprz Ambra Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Brzoskwinia Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette by Givenchy.

Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dahlia Noir Le Bal Eau de Toilette marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Natura Amor America Paramela Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Clean Clean Simply Soap Yosh White Flowers 1.41 Les Nez Manoumalia Amway Opportune Henri Bendel Rare Mimosa Oriflame Chiffon Yves Rocher Pur Desir de Rose Sanctuary Black Iris & Peony