Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Dahlia Noir L’Eau Givenchy dla kobiet

Dahlia Noir L’Eau Givenchy dla kobiet

Dahlia Noir L’Eau Givenchy dla kobiet Filmy
Dahlia Noir L’Eau Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Dahlia Noir L’Eau marki Givenchy to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dahlia Noir L’Eau został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są cytrusy i neroli; nutą serca jest róża; nutami bazy są paczula, cedr i piżmo.

Cytrusy Neroli

Róża

Paczula Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dahlia Noir L’Eau by Givenchy.

Dahlia Noir L’Eau Recenzje Perfum

amanda
amanda

Może ja mam to szczęście, bo na mnie ten zapach dość długo się utrzymuje.
Pamiętam gdy go użyłam z firmowej próbki,po paru godzinach nadal momentami wychwytywałam go.
Skoro l'eau ,to lżejsza bardziej przestrzenna wersja pudrowego klasyka.
Jednak pomimo cytrusowej,zresztą bardo przyjemnej świeżej nuty,zapach i tak ma swoją moc.
W końcu to szypr,nowoczesny co prawda,ale jednak.
Z pewnością nie jest banalnym świeżakiem o którym szybko można zapomnieć.
Może nie jest zupełnie w moim guście,kiedyś bardzo mi się podobały.
Teraz gdy je mam, zapał do nich nieco się ostudził(szukam teraz w czymś innym).Jednak nadal mi się podobają.

Czuć,że to perfumy półkowe ,nie tylko pasujące do tylko młodych kobiet,ale i pań w różnym wieku lubiących nosić się klasycznie.
A cena? może na poczatku ,owszem były zanadto drogie,jednakże teraz można kupić 50ml.za stówkę

Savanoja
Savanoja

W sumie to fajny zapach. Lekki, zwiewny ale z delikatną goryczką i łagodnym pazurkiem. Gdyby nie skandaliczne parametry ponosiłabym go chętnie. Ale nie warto głowy sobie nim zaprzątać, bo znika w ciągu niecałej godziny!
Nuty ulatują tak szybko jak wspomniała wcześniej Grudzinszal. Cytrusy plus sporo neroli na puchatym piżmie. Efekt delikatnej cytrusowej pudrowości utrzymuje się przez ok 1-2 godzin, ale czy o to właśnie chodzi?!
Zapach jeśli już, to na dzień, do pracy, szkoły, nikomu na pewno nie zaszkodzi bo i wyczuć go będzie trudno.

grudzienszal
grudzienszal

Zapach zdecydowanie na cieplejsze dni.Dahlia Noir L`Eau to bardziej świeża i lżejsza wersja Dahlia Noir.Na poczatku czuję cytrusy(dużo cytrusów)w towarzystwie lekko gorzkawej nuty.Potem wszystko toczy się bardzo szybko-nim zdążyłam się wwąchać nastąpił koniec! Marniutko! Cena nieadekwatna do całej reszty.

Martielle
Martielle

Najnowszy zapach od Givenchy, to Dahlia Noir L'Eau. Nareszcie coś pięknego i intrygującego! Nareszcie zapach, którym chcę pachnieć!
Zapach jest kwiatowo-szyprowy, tajemniczy, świeży, niebanalny, słodko-kwaskowy.
Jest zarazem delikatny, jak i elegancki, wieczorowy. Jego świeżość jest wytworna i kusząca. Na rynku perfum jest to coś nowego i ekscytującego.
W zapachu tym cytrusy przeplatają się z delikatnymi płatkami róży, a szyprowa baza nadaje zmysłowości. Razem tworzą jedyną w swoim rodzaju, otuloną tajemnicą mieszankę.

Twórcą zapachu jest Francois Demachy, współpracujący już wcześniej z marką Givenchy przy tworzeniu perfum. Podobno perfumy te powstawały przez prawie dwa lata. Dyrektor kreatywny Givenchy- Riccardo Tisci kazał nam tak długo na nie czekać, ponieważ wymarzył sobie, aby zapach był idealny. I takim jest Givenchy Dahlia Noir L'eau...

Ann
Ann

Light. Bardzo light. Chyba aż za bardzo. Jest to bardzo banalna cytrusowa kompozycja, leciuteńko szyprowa. Ładna, lekka, subtelna, nieciekawa i typowa dla obecnego perfumiarstwa. Rzeczywiście czuć, że ta woda kosztuje więcej niż Adidas czy Puma, ale uważam, że jest niewarta swojej ceny. Przyjemna woda na cieplejsze dni, ale nic więcej. Na pewno nie zapada w pamięć. Givenchy, nie wyszło Ci!

Dahlia Noir L’Eau by Givenchy 2.79 out of 5 based on 17 ratings and 5 user reviews

Zakupowe okazje

Macys.com
105.00 USD
Givenchy Dahlia Noir L'Eau Eau de Toilette, 4.2 oz
Givenchy Dahlia Noir L'Eau Eau de Toilette, 4.2 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Dahlia Noir L’Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Dahlia Noir L’Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dahlia Noir L’Eau marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dahlia Noir L’Eau marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Dahlia Noir Bottega Veneta Bottega Veneta Chloe L`Eau de Chloe Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Jil Sander Simply Jil Sander Chloe Love Christian Dior Poison Tendre Lalique Lalique Le Parfum Agent Provocateur L'Agent Balenciaga Balenciaga L'Eau Rose Jean Paul Gaultier Classique Avon Christian Lacroix Absynthe Chloe Love Eau Intense Tom Ford Violet Blonde Prada L`Eau Ambree Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Cartier La Panthere Legere Sisley Soir de Lune