Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Dahlia Noir Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Dahlia Noir Eau de Toilette Givenchy dla kobiet

Dahlia Noir Eau de Toilette Givenchy dla kobiet Zdjęcia Dahlia Noir Eau de Toilette Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Dahlia Noir Eau de Toilette marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dahlia Noir Eau de Toilette został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są cytryna, mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są różowy pieprz i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, ambra, wanilia i piżmo.

Cytryna Mandarynka Brzoskwinia

Różowy pieprz Róża

Drzewo sandałowe Cedr Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dahlia Noir Eau de Toilette by Givenchy.

Dahlia Noir Eau de Toilette Recenzje Perfum

KiKi
KiKi

Według mnie bardzo fajne. Pierwszy raz miałam pudrowy zapach i bardzo przyjemnie mi się ich używało.
Nie są męczące, czuć w nich kwiat i owoc. wszystkie nuty są fajnie zbalansowane i wymieszane. Pod koniec już mi się trochę znudziły ale to tylko dla tego, że mając 05 cm zapachu chciałam już je wykończyć i wyrzucić pusty flakon.
Prawie nie wyczuwałam w nich wanilii na mojej skórze, co dla mnie jest ważne.Wanilia była tylko delikatnym dodatkiem, który dawał zapachowi aurę otulenia i kobiecości a nie a nie ciasteczka z cukrem.
Zapach utrzymuje się jak na Givenchy całkiem długo. Jak rano spryskałam się przed wyjściem do pracy to po około 6-8 godzinach jeszcze można było coś tam wyczuć, delikatnie za uszami, na szyi, ubraniu ale jednak!

vertigo
vertigo

Koncept Dahlia Noir rozrósł mi się "pod nosem", niezauważalnie, a przecież liczy już 5 elementów (nie wliczam Dahlia Divin).
Oryginału nie pamiętam, ale początek Dahlia Noir Eau de Toilette na chwilę mnie zauroczył. To taki grzeczny i śliczny akord, który jednego będzie wodzić za nos, a innego od razu zniechęci, ale każdemu przyniesie błysk rozpoznania - niezależnie od ilości poznanych kompozycji.
Świeża, słodka róża i miękka, aksamitna brzoskwinia, do tego cytrusy w miłej, też słodkiej odsłonie - a głęboko na dnie sztuczna, "perfumowa" wanilia. Z otchłani mojej pamięci zapachowej wyłania się okres z początku lat 90'.
Otwarcie urzeka chrupką, pieprzną różyczką.

Sympatyczny, uprzejmy, biurowy zapach.
Bardzo słaba projekcja i trwałość.

mala9mi
mala9mi

Nazwa zobowiązuje a Dahlia Noir pachnie niestety niczym mydło...
Jest nudna, nieciekawa i po prostu nijaka. Bo taka mydlana czystość też może fajnie pachnieć. Ale nie tu.

Początek to róża podbita nieco pieprzem i brzoskwinią. I dałabym głowę, że jest tu moje znienawidzone liczi ale w nutach jakoś go nie widzę. Po chwili zapach staje się bardziej łagodny, jakoś wsiąka w skórę i jest ledwo wyczuwalny. Lekkie kwaśnawe nuty przykrywa trochę wanilia i piżmo.

Ziew...

Butelka ok, trwałość raczej słaba, do 2 godzin. Projekcja niemal żadna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Dahlia Noir Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Dahlia Noir Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dahlia Noir Eau de Toilette marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dahlia Noir Eau de Toilette marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Jour d'Hermes Clinique Aromatics in White The Different Company Sublime Balkiss Oriflame Elvie Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Calvin Klein Forbidden Euphoria Chopard Casmir Estée Lauder Sensuous Noir Montale Intense Cafe Chanel Coco Eau de Parfum Priscilla Presley Indian Summer Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Saint Laurent Saharienne Bottega Veneta Knot L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Christian Dior Dior Addict Dolce&Gabbana D&G Calvin Klein Eternity L`Artisan Parfumeur Caligna