Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Chypre Caresse Givenchy dla kobiet i mężczyzn

Chypre Caresse Givenchy dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 6

Chypre Caresse Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chypre Caresse Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chypre Caresse Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chypre Caresse marki Givenchy to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chypre Caresse został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak dzięgiel, jaśmin, cytryna i paczula.

Dzięgiel Jaśmin Cytryna Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre Caresse by Givenchy.

Chance Eau de Toilette

Chypre Caresse Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Zapach kwiatowy najwyższej jakości. Zadanie było niełatwe: zrobić ponadczasowy szypr w stylu Givenchy. Bo jest coś takiego... Powstał delikatnie kwaskowaty zapach z eleganckim, subtelnym jaśminem muśniętym paczulą. Jakoś tak... musujący. Unoszący nad ziemią. Perfumy dla mnie do filharmonii? Myślę, że kontakt ze sztuką wysoką jest wskazany, żeby sprostać stylistyce Chypre Caresse... Boleję nad tym, że nie mogę zlokalizować, kto jest autorem... Innych autorów tej eksluzywnej linii już znam, a tego nie. A chciałabym poprosić o autograf :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Chypre Caresse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Chypre Caresse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre Caresse marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre Caresse marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Catherine Deneuve Deneuve Revlon Flair Jean Couturier Coriandre Aramis Aramis Devin Gres Air de Cabochard Coty Chypre Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Novaya Zarya Shipr Fragonard VRAI Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Helena Rubinstein Courant