Marki » F-H » drzewne « Grupy

Bois Martial Givenchy dla kobiet i mężczyzn

Bois Martial Givenchy dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
kokosowy
Bois Martial Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bois Martial Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bois Martial Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bois Martial marki Givenchy to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bois Martial został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, liść kokosa i liść ananasa.

Cedr Liść kokosa Liść ananasa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Martial by Givenchy.

Bois Martial Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Gdybym to pisała na fragrantica.com, napisałabym:
"Holy cow! I swoon over Bois Martial!".

Żeby napisać słowa, które cisnęły mi się na usta po zetknięciu z tą kompozycją, musiałabym użyć tych niecenzuralnych :D
Co za perfumy !! Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek testując zapachy miała ochotę jednocześnie się rozpłakać i głośno roześmiać. Rozpłakać ze wzruszenia, bo dotykają we mnie jakiejś struny, o której istnieniu nie wiedziałam albo dawno zapomniałam. W pamięci zapachowej coś tam świta na horyzoncie, ale jest na tyle daleko, że nie poznaję. Roześmiać, bo kompozycja jest prosta jak cep, a chwyta za serce jak magiczny eliksir.

Drzewna - to na pewno.
Drewno jest jasne, wilgotne, kruche, jego fragmenty można rozdzielać palcami - to ten płacz.
Pod drewnem drga ciepła, słodka, słoneczna owocowa nuta - ananas, nie od razu do rozpoznania - to ten śmiech.
Z połączenia tych nut momentami wydziela się jakiś delikatnie przyprawowy ton, jakby odrobina goździka.

Przepiękne i niezwykłe. Ale czy noszalne?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Bois Martial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Bois Martial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Martial marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Martial marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Pierre Balmain Miss Balmain Jeanne Arthes Cotton Club D.S. & Durga Orris Root Roger Vivier Le Santal Armand Basi Basi Homme Bond No 9 Riverside Drive Comme des Garcons Wonderwood Krizia Krizia Uomo D.S. & Durga Empress Jingu Ralph Lauren Polo Modern Reserve Anat Fritz Anat Fritz