Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Be Givenchy Givenchy dla kobiet

Miałem: 2

wiśniowy
Be Givenchy Givenchy dla kobiet Zdjęcia Be Givenchy Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Be Givenchy marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Be Givenchy został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lima, imbir i wiśnia; nutami serca są wiciokrzew, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Lima Imbir Wiśnia

Wiciokrzew Jaśmin Kwiat pomarańczy

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Givenchy by Givenchy.

Be Givenchy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Be Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Be Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Oriflame Air Jacadi Jacadi Avon Wink Indult Manakara Jean Patou PanAme Andy Warhol Marilyn Rose Sanrio Momoberry Ted Baker X2O Extraordinary for Women Aftelier Fig Sugababes Tease Rance 1795 Helene