Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ange ou Demon Tendre Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Tendre Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Tendre Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Tendre Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon Tendre marki Givenchy to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ange ou Demon Tendre został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, konwalia i mandarynka; nutami serca są piwonia, lilia i heliotrop; nutami bazy są paczula i brazylijskie drzewo różane.

Kwiat pomarańczy Konwalia Mandarynka

Piwonia Lilia Heliotrop

Paczula Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon Tendre by Givenchy.

Very Irresistible Sensual
Ange ou Demon

Ange ou Demon Tendre Recenzje Perfum

amanda
amanda

Jeśli komuś z klasykiem nie po drodze to Tendre jest jego lżejszą kopią. Chociaż nie spodziewajmy się zupełnie lekkiego,delikatniejszego w wyrazie zapachu.
Kwiat pomarańczy z heliotropem tworzą słodką dość gęstą bazę,jednakże zostaje ona przełamana jakąś cytrusową nutą,dodającej przyjemnego orzeźwienia.
I to był strzał w dziesiątkę,bo nie utworzyła się gęsta duszna chmura.
Jest i trochę mrocznych zakątków intensywnie pachnącego kwiecia i świeżości,która całość tworzy zmysłowy,interesujący zapach dobrze noszący się i w ciepłe dni.

grudzienszal
grudzienszal

Lżejsza wersja AoD, jak dla mnie równie dobra.Zapach kwiatowy, nieco przydymiony, czuć drzewne nuty. Białe kwiaty oczarowują subtelnym, mrocznym wdziękiem. Na szczęście nie męczy.Piękny, ciepły klimat nie do podrobienia i nie do zapomnienia.

gardenia
gardenia

Bardzo ładne kobiece kwiaty, głownie wyczuwam lilię, gardenię i konwalię, w otoczeniu miękkiej, ocieplającej paczuli.
Myślałam, że może być tu troche wanilli albo czegoś zmiękczającego, np. bób tonka, ale nie ma tego w spisie nut, stawiam zatem na heliotrop, który ma nieco "gourmandowe" podbicie.
Jak dla mnie to lekki orientalny zapach na lato, żaden szypr, przynajmniej klasyczny, typu Exsplosive i spółka, Ange ou Demon Tendre, to rzeczywiście delikatna wersja dosyć przytłaczającego, choć również lubianego przeze mnie oryginału w postaci EDP.
Ta wersja bardzo mi odpowiada, szczególnie na ciepłe dni, swietna propozycja od Givenchy, no i ten ładny, oryginalny flakon, przypominający kryształ z żyrandola. Yhm, wyobrażam sobie, jak tańczę w objęciach jakiegoś przystojniaka na balu, albo lepiej - Garden Party, Ange ou Demon Tendre jest bowiem lekki, kobiecy i trochę sexy, ale nie drapieżny, raczej flirciarski. No proszę, ma jednak cos z aniołka i z diabełka!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon Tendre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon Tendre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon Tendre marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon Tendre marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Chance Eau Fraiche Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Christian Dior J`adore Valentino Valentino Donna Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Trussardi My Name Chanel Chanel No 19 Poudre Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Chanel Coco Mademoiselle Chloe L`Eau de Chloe Giorgio Armani Armani Code for Women Chloe Chloe Eau de Parfum Sonia Rykiel Sonia Rykiel Kenzo Kenzo Amour Halle Berry Halle Sarah Jessica Parker Lovely