Marki » F-H » drzewne « Grupy

Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver marki Givenchy to drzewne perfumy dla kobiet. Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak Żurawina, jaśmin, herbata, drzewo sandałowe i drzewo gwajakowe.

Żurawina Jaśmin Herbata Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver by Givenchy.

Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Sergio Tacchini Sergio Tacchini Carlos Santana Carlos Santana for Men Van Heusen Proximity Ralph Lauren Polo Modern Reserve DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Alexa Lixfeld 002 Serge Lutens Bois et Musc Keiko Mecheri Genie des Bois Molinard Patchouli Intense