Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ange ou Demon (Perfume Extract) Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon (Perfume Extract) Givenchy dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Ange ou Demon (Perfume Extract) marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ange ou Demon (Perfume Extract) stworzyli Olivier Cresp i Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są szafran i tymianek; nutami serca są lilia, orchidea i ylang-ylang; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, brazylijskie drzewo różane, mech dębowy i paczula.

Szafran Tymianek

Lilia Orchidea Ylang-ylang

Fasolka tonka Wanilia Brazylijskie drzewo różane Mech dębowy Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon (Perfume Extract) by Givenchy.

Ange ou Demon (Perfume Extract) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon (Perfume Extract) marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon (Perfume Extract) marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Leonard Fashion Clive Christian No. 1 Sarantis C-Thru Purple Diamond Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Bob Mackie Iridescence Opus Oils Divine: Isis Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna E. Coudray Nohiba Ted Baker Secondscent Thomas Sabo Charm Rose Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Tom Tailor Liquid Woman