Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza i herbata; nutami serca są jaśmin i imbir; nutami bazy są piżmo i pralina.

Pomarańcza Herbata

Jaśmin Imbir

Piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver by Givenchy.

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
The Body Shop Chymara Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Jil Sander Style Pastels Blush Pink Anya`s Garden Star Flower Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Victoria`s Secret Berry Kiss Calvin Klein ck IN2U Heat Her Laurence Dumont Vanille Monoi Smell Bent Prairie Nymph Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Swiss Arabian Abeer al Majlis