Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza i herbata; nutami serca są jaśmin i imbir; nutami bazy są piżmo i pralina.

Pomarańcza Herbata

Jaśmin Imbir

Piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver by Givenchy.

Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon Le Secret Poesie d’un Parfum d’Hiver marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier The Body Shop Chymara Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Moschino Cheap & Chic Light Clouds Eclectic Collections Sonata Linari Angelo di Fiume Voluspa Cocoa Tamarind Revlon Reflections Stacked Style Fiore Flirt Angel Schlesser Ambre Frais Femme Bath and Body Works Forever Sunshine