Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy dla kobiet

Mam: 37 Miałem: 32 Chcę: 42 Ukochany zapach: 1

Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy dla kobiet Filmy
Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon Le Secret Elixir marki Givenchy to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ange ou Demon Le Secret Elixir został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są neroli, cytryna amalfi i herbata; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i plumeria; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i wanilia.

Neroli Cytryna Amalfi Herbata

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Plumeria

Piżmo Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon Le Secret Elixir by Givenchy.

Ange Ou Demon Le Secret Eau de Toilette
Ange Ou Demon Le Secret (2014)
Ange ou Demon Le Secret Edition Croisiere
Love de Toi

Ange ou Demon Le Secret Elixir Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Ktoś coś majstrował przy tym zapachu. To pewne. Nie tylko zmienił się wygląd buteleczki, ale chyba także jej zawartość. AoD Le Secret Elixir jest przyjemnym zapachem zielonej herbaty wzbogaconej o woń cytrusów. Przyjemnie siedzi sobie przy skórze i od czasu do czasu o sobie przypomina, chociaż nie ma za dobrej projekcji. Co do trwałości - to różnie z nim bywa, czasem nie muszę w ogóle poprawiać, a czasem co godzinę wypadałoby się psiknąć.
Mam jednak wrażenie, że kiedyś był bardziej zapachem wieczorowym, seksualnym, jakby drapieżnym. Dziś nie wpadłabym na to by ubrać go na wyjście. Chodzę w nim od rana i właśnie do tej pory w aktualnej wersji, pasuje najbardziej.

Sylwia74
Sylwia74

Ange ou Demon Le Secret Elixir to słodki, lekko herbaciany zapach. Klasyka mi nie przypomina, za to jest bardzo podobny do Le Secret EDP. Niekoniecznie cięższy jak wskazywałaby nazwa eixir. Trwałością też nie powala. Zapach raczej bliskoskórny. Bardzo mi się podoba, z tym że ja go prawie w ogóle nie czuję. W otwarciu czuć cytrusy i przez to początek jest cierpki i nieco gorzki ale po chwili czuć już kwiaty i wanilię. Robi się ciepło i zmysłowo. To piękny, bardzo kobiecy zapach, tyle że brakuje mi w nich pazura. To idealny, otulający zapach na nadchodzącą jesień.

violaa92
violaa92

Zacznę od tego że AoD le secret elixir z korka pachną jak le secret edp. i tego mniej więcej oczekiwałam. Myślałam że będzie to właśnie jakiś eliksir, upojny nektar, słodki, kuszący, a co dostałam? No tak dostałam... i to jak... po nosie! Ot co same gorzko-kwaśne nuty. Kwiaty są tu takie mało kwiatowe (jakkolwiek irracjonalnie to brzmi) jakby zwiędłe, nijakie (po prostu nie podobają mi się). Dalej mamy nuty owocowe - cytrusy i to takie świerzbiące w nos (typowa cytrynka). Dopiero po gryząco-kwaśnym wstępie zaczynam wyczuwać znane mi już z le secret edp. nuty. Zaczyna się co nieco osładzać. Niestety muszę spasować, nie mogę tyle czekać na upojnie słodki zapach jakim niewątpliwie le secret elixir jest.

Jeszcze na koniec z technicznej strony patrząc muszę napomnieć że perfumy są na mnie niezbyt trwałe i bliskoskórne co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem gdyż AoD edp. i le secret edp. zostawiały za mną wielki ogon. Mimo to polecam testy, na pewno jest to zapach który znajdzie mnóstwo zwolenniczek.

chjena
chjena

Kwaśno-gorzki, cierpki kilogramem cytrusów, niby świeży, ale z ciężkim, paczulowym podbiciem. Podstawowa wersja "Le Secret" urzekła mnie właśnie lekkością i takim wiosennym wdziękiem, w przypadku Eliksiru trudno zapach dopasować do konkretnej aury czy okazji.

Na próżno szukać w nim jakichkolwiek słodkich akcentów, dla mojego nosa wanilia w piramidzie nut to jakaś pomyłka - już prędzej typowałabym plumerię, odpowiedzialną za minimalne kremowe wykończenie całej kompozycji. Trochę amazońska, soczysta puszcza, może miejska dżungla też... Tak kompletnie nie mój klimat, że niestety żadne ciekawe skojarzenia nie przychodzą mi do głowy - wybaczcie. Nosząc ten zapach czuję się, jakby ktoś wysypał na mnie z czwartego piętra skrzynkę cytryn bez ostrzeżenia.

Podejrzewam, że odnajdą się w nim miłośniczki mało popularnej kategorii "ciężkich świeżaków", czyli swoistego perfumeryjnego oksymoronu. Ja wymieniłam swój flakon i raczej na pewno do Eliksiru nie wrócę.

grudzienszal
grudzienszal

Łączy w sobie uwodzicielskie nuty klasyka z delikatnym czarem Le secret. Mają w sobie czar elegancji i urodę charakteru.Na początku delikatny, ciepły aż w pewnym momencie zaskakuje mocniejszym akcentem, który zachwyca i pociąga. Zapach dyskretnego luksusu i stonowanej elegancji. Trwały, wibrujący, przestrzenny.

Edi
Edi

Zapach kupiony w zimie, otulał mnie jak miekki kocyk. Długo wyczywalny przeze mnie, przy ruchu włosów. Słodki, ale nie ulepek, nie banalny ale taki optymistyczy. Zaczęłam go znów nosić pod koniec wakacji gdy poranki zrobiły się zimne i mgliste. W lecie nie mogłam go nosić, zbyt ciepły.

kpnz
kpnz

Lubię nosić ten zapach w jesienne i zimowe, ponure poranki. Gdy ciemno na dworze, człowiek w półśnie. Elixir budzi do życia swoim słodkim, herbaciano-owocowym aromatem. Są aromatyczne, kojące i ciepłe, ale nie w przesadny sposób. Pięknie się rozwijają. Mają w sobie nuty łatwe dla powonienia, ale nieprzesadnie. Jest w nich coś z klasyka, coś co czyni je kobiecymi i sensualnymi. Te połączenie nie jest oczywiste, ale jest łatwe w odbiorze. Zastrzeżenia można mieć natomaist co do trwałości. Zapach jest wyczuwalny wyraźnie przez 5-6 godzin, natomiast dalej jest mocno bliskoskórnie.

monika-w-monika
monika-w-monika

Jestem miłośniczą słodkich zapachów, które ładnie rozwijają się na skórze.
Testowałam Ange Ou Demon w Sephorze i zapach mnie urzekł. Nie mogąc się oprzeć, wypróbowałam te perfumy jako kolejne. Zapach mnie uwiódł na tyle, że planowałam kupić je pod warunkiem powąchania ich jeszcze raz bez zakłócania zapachu innymi nutami...
Zamówiłam próbkę i... Klapa...
Zapach jest dość ciężki, choć nieszczególnie trwały. Dla mnie pachnie jak kosz owoców zmieszanych z wanilią, ale nie do końca taką wanilią, jaką lubię.
Wydaje mi się, że przypadnie do gustu wielbicielkom Euphorii, (której osobiście nie używam, prawie pełny flakon zdobi komodę ;)) Po dłuższym czasie wyczuwam mydło i mentolowe papierosy.
Przepraszam ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon Le Secret Elixir marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon Le Secret Elixir marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Alien Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Elle Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Miss Dior (new) Jimmy Choo Jimmy Choo Shiseido Zen Bottega Veneta Bottega Veneta Elie Saab Le Parfum Hermes Eau des Merveilles Chanel Chance Eau de Toilette Gucci Gucci Eau de Parfum II Cartier La Panthere Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Thierry Mugler Innocent Gucci Gucci Guilty Thierry Mugler Womanity Agent Provocateur L'Agent