Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet

skórzany
Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Filmy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Filmy
Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite marki Givenchy to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite został wydany w 2015 roku. Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite stworzyli Lucas Sieuzac i Evelyne Boulanger. Nutę głowy stanowi tangeryna; nutami serca są jaśmin wielkolistny i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, skóra, białe piżmo, paczula i ambra.

Tangeryna

Jaśmin wielkolistny Kwiat pomarańczy

Wanilia Skóra Białe piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite by Givenchy.

Alien

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Recenzje Perfum

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite by Givenchy 3.91 out of 5 based on 12 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Un Jardin En Mediterranee Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lanvin Eclat d’Arpège Lancome Tresor Midnight Rose Serge Lutens Feminite du Bois Cacharel LouLou Laura Biagiotti Roma Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Marc Jacobs Decadence Givenchy Ange ou Demon Givenchy Organza Moschino Cheap & Chic I Love Love Jimmy Choo Flash Shiseido Zen Agent Provocateur L'Agent Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Yves Saint Laurent La Collection Nu Thierry Mugler Alien Yves Rocher Vanille Noire