Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet

skórzany
Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Filmy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Filmy
Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite marki Givenchy to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite został wydany w 2015 roku. Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite stworzyli Lucas Sieuzac i Evelyne Boulanger. Nutę głowy stanowi tangeryna; nutami serca są jaśmin wielkolistny i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, skóra, białe piżmo, paczula i ambra.

Tangeryna

Jaśmin wielkolistny Kwiat pomarańczy

Wanilia Skóra Białe piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite by Givenchy.

Alien

Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Obecnie to Le Parfum jest dla mnie najpiękniejszy z całej serii Ange ou Demon. Zmysłowy i elegancki. Le Parfum z zasady powinno być mocniejsze od klasycznej wody perfumowanej czy toaletowej. Jednak nowa wersja Anioła i Demona pachnie dużo delikatniej. Delikatniej ale bardziej szlachetnie i kusząco. Klasyka uwielbiam bo ma moc i oryginalność ale to Le Parfum podbił moje serce. Może to dodanie kwiatu pomarańczy sprawiło, że zapach nieco się ocieplił, jest słodszy od klasyka. Jaśmin nadal króluje a w bazie moje ukochane piżmo, ambra i wanilia. Wyjątkowy zapach na wyjątkowe chwile. Pasuje mi zarówno na wielkie wyjście jak i kolację z ukochanym. Tak chcę pachnieć. Subtelnie, elegancko ale i z pazurkiem. Trwałość bardzo dobra, projekcja na szerokość ramion. Flakon cudowny, bardziej pękaty od pozostałych z tej serii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Midnight Rose Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Sensuous Noir Lancome La Nuit Tresor Marc Jacobs Decadence Hermes Un Jardin En Mediterranee Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Cacharel LouLou Chanel Coco Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Lanvin Eclat d’Arpège Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Karl Lagerfeld Karleidoscope Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Serge Lutens Feminite du Bois Laura Biagiotti Roma Carolina Herrera Good Girl