Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ange ou Demon Givenchy dla kobiet

Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Filmy
Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange ou Demon Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange ou Demon marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ange ou Demon został wydany w 2006 roku. Ange ou Demon stworzyli Olivier Cresp i Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są mandarynka, szafran i tymianek; nutami serca są lilia, orchidea i ylang-ylang; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, brazylijskie drzewo różane i mech dębowy.

Mandarynka Szafran Tymianek

Lilia Orchidea Ylang-ylang

Fasolka tonka Wanilia Brazylijskie drzewo różane mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange ou Demon by Givenchy.

Love Generation Rock
Ange ou Demon Tendre
Gucci Eau de Parfum

Ange ou Demon Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Najpiękniejszy Ange Ou Demon ze wszystkich, które posiadam. A mam je wszystkie :) Wszystkie cenię, wszystkie mi się podobają ale kocham tylko pierwowzór!
Mocny, ciężki i intensywny. Ze wszystkich aniołów i demonów ten poznałam jako ostatni, mimo że pojawił się na rynku jako pierwszy. I to on uwiódł mnie najbardziej. Jest najbardziej demoniczny ze wszystkich choć zdarza mu się pokazać i anielską stronę. Otwarcie jest gorzko-ziołowe i przez to demoniczne, po czasie dochodzą kwiaty, głównie lilia a gdy do głosu dochodzi wanilia i ylang-ylang zapach łagodnieje, jest kremowy i anielsko intrygujący. Ange Ou Demon to zapach głęboki, upojny i tajemniczy. Już sama reklama kryje w sobie tajemnicę. W dobie panujących gourmandowych słodkości jak LVEB czy Black Opium to bardzo oryginalny i charakterny zapach z pazurem. Trwałość i projekcja ogromne! Flakon piękny i mroczny.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

O ile Ange ou Demon Le Secret jest owocowo świeży, o tyle zwykła wersja Ange Ou Demon zaskoczyła mnie ostrością, której się nie spodziewałam. Zapach bardzo aromatyczny i przyprawowy, tak jakby ktoś włożył doń świeży tymianek i kardamon. Całość fajnie komponuje się ze świeżymi cytrusami. Zapach z kategorii tych nieoczywistych, bardziej widziałabym go na wczesną wiosnę lub jesień niż na lato. Już wyobrażam sobie go jako uosobienie kobiety – piękna brunetka w bordowej sukni do ziemi. Moim zdaniem to zdecydowanie demon w ciele kobiety. Cudo!

Nan
Nan

Diaboł! Oczywiście, że diaboł. Czyż niewinny aniołek mógłby do tego stopnia opętać osobę tak zracjonalizowaną jak ja? Nie ma mowy. A więc zdecydowanie diaboł i to w dodatku o tysiącu twarzy. Za każdym razem, gdy daję się opętać, czyli przy każdym użyciu, ukazuje mi się w innym wcieleniu. Dziś na przykład pokazał mi moją ulubioną nutkę z Si Lolita. Wygasając pachnie mi jaśminem z Aliena, którego tam nie ma, bo być nie może. Moje spotkanie z siłą nieczystą było w gruncie rzeczy przypadkowe – posyłałam próbkę innego zapachu przemiłej koleżance z forum i w zamian, na swoją zgubę, zażyczyłam sobie poznać Ange ou Demon. Kiedyś, dawno temu pewnie testowałam ten zapach, ale nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, co wydaje mi się teraz trudne do pojęcia. Za to tym razem popadłam w zachwyt graniczący z amokiem. Jakie to wspaniałe perfumy! Skomplikowane nad wyraz, dowodem wzmiankowana wyżej zmienność, jednocześnie przytulnie ciepłe i chłodne za sprawą tego nieistniejącego alienowatego jaśminu (lilia?).Diaboł miesza w kotle bez ustanku, uzyskując to efekt upajającej słodyczy, to korzenno-ciasteczkowy, to drzewny. Ogólny efekt jest wręcz narkotyczny, a ja powoli popadam w stan ciężkiego uzależnienia. Ponadto zapach ma parametry takie jak lubię: jest bardzo trwały (nawet na mojej pożerającej zapachy skórze), wspaniale projektuje i co dla mnie najważniejsze – czuję go przez wiele godzin. O to w tym mam wrażenie chodzi, ale producenci w ostatnim czasie jakby zapominają, posyłając na rynek coraz bardziej rozwodnione kompoty: perfumy mają pachnieć. I te pachną. Pachną, pachną, pachną…

liczi
liczi

Pierwsze spotkanie parę lat temu zniechęciło mnie nienaturalnością i nie miałam ochoty na dalsze testy. Ostatnio dałam im ponownie szansę. Anioł czy demon teoretycznie są na zimę, na chłodne, czarne noce i szare dni. A noszę je teraz, na wiosnę, gdy za oknem grzeje słońce a temperatura podskoczyła do 20 stopni. Mam wrażenie, że wyszło z nich wszytko to co niby najgorsze. Gorzkie zioła, syntetyczna słodycz wanilii i yang-yang a za najbardziej naturalną zdaje się mi ukryta głęboko, przykra, pierwotna woń dzikiej, przestraszonej zwierzyny. Czuje ją doskonale. Tak nie pachnie lilia a pewnie trująca lobelia jeziorna porastająca zacienione, niewielkie jeziora w gęstych Borach Tucholskich. Przerażające i piękne. Flakon idealnie oddaje zapach. Zastanawiam się na zakupem, choć nasz związek pewnie będzie toksyczny.

Ma wielu fanów i na niektórych pachnie obłędnie, ale na mojej skórze jest dziwny i nieprzyjemny - lilia w połączeniu z ziołami i ciężką, brzydką wanilią. Męczący zapach - gorzko - słodki.

Kiedyś przeczytałam gdzieś porównanie tych perfum do zapachu starych, białych PRL-owskich landrynek i zgadzam się z tym w zupełności. Kiedy go wącham, widzę wręcz zlepione, mleczne w kolorze, twarde cukierki o smaku sztucznej, chemicznej słodyczy.

LaurieJuspeczyk
LaurieJuspeczyk

Po pierwszym powąchaniu Ange ou Demon w Douglasie zakochałam się. Jeszcze nigdy, żaden zapach nie zapadł mi na tak długo w pamięci. Wiedziałam, że muszę je mieć.
Tak więc w końcu je zdobyłam. Wiedziałam, że to mój zapach. Ciężki, w zależności od temperatury bardziej ziołowy lub słodki (ziołową odsłonę lubię szczególnie). Mam z nim wiele skojarzeń. To mój zapach.
Jedynym minusem perfum jest ich wydajność. W pewnym momencie używania, zerkając na ilość perfum byłam przerażona.

chjena
chjena

Po pierwszym teście wiedziałam, że miłości między nami nie będzie, ale odlewka wylądowała w szufladzie na pół roku, czekając na globalną premierę, której datę wyznaczyłam od razu na 1 listopada. Ange ou Demon to upiorny, słodkawy zapach śmierci - kiedyż indziej można go nosić, jeśli nie w dzień Wszystkich Świętych?

Nie bez przyczyny Adam Mickiewicz jedną ze swoich ballad z zabójstwem i cmentarzem w tle nazwał "Lilije", przypisując tym kwiatom mroczne skojarzenia. Skrzyżowanie ich w tym ciemnym flakonie z wanilią potęguje mdlące, tajemnicze wrażenie, a mech i tymianek przywodzi na myśl dzisiaj odwiedzane nagrobki. Słodki szypr? Może, ale dla mnie wyłącznie atmosfera pogrzebowa. Co prawda całość jest dostojna, niepokojąco wręcz stateczna, gdybym miała sceny filmowe parować z perfumami Ange ou Demon dostałby do towarzystwa wizję śmierci Aragorna roztaczanej przez Elronda przed zakochaną córką. Arwena owita w czerń, łopocząca na okrutnym wietrze woalka, szare liście okalające stojący już od wieków nagrobek króla...

Anioł i demon? Czyż nie wiele nagrobków zdobią piękne przedstawienia istot niebieskich, gdy w rzeczywistości trumny kryją zatwardziałe do samego końca serca?

I tym pesymistycznym akcentem, adekwatnym do daty i zapachu, kończę recenzję i wypuszczam odlewkę w świat, z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

china_doll
china_doll

Chyba przechodzę na ciemną stronę mocy, bo coraz bardziej zaczynam gustować w cięższych i mocniejszych zapachach. Co prawda nie odrzuciłam floral-fruity zupełnie, ale przecież nie można cały czas pachnieć lekko, łatwo i przyjemnie, choć pewnie wiele osób stwierdziłoby, że nastolatce to wystarczy. Ja jednak wole cały czas iść do przodu i zapoznawać się z ambitniejszymi wytworami.

Ange ou demon jest właściwie wędrówką od diabelskiego początku do anielskiego wykończenia. Na początku atakuje nas narkotyczna lilia doprawiona tymiankiem. Jest to bardzo wyrazisty start z nieco mydlaną nutka. Stopniowo się potem uspokaja, do głosu dochodzi wanilia i ylang-ylang, zapach staje się bardziej kremowy i puchaty. Nadal jednak, właściwie przez cały czas przewija się w nim jakiś niepokój i tajemniczość.

Skojarzenia, jakie wywołują u mnie te perfumy to mroczna puszcza podczas mglistej nocy oraz piękna blondynka w długiej aksamitnej sukni w kolorze nocnego nieba.

Ange ou demon w dzień najchętniej nosiłabym jesienią, za to na wieczór przez cały rok.

Nazwa jest jak najbardziej adekwatna do zawartości, a flakon odbieram jako jeden z piękniejszych jakie powstały.

Fesi
Fesi

Mój mężczyzna mówi, że kiedy używam tego zapachu, to na myśl przychodzi mu stary, lekko zakurzony teatr z ciężkimi kotarami i całą tą specyficzną otoczką. I rzeczywiście - zapach ma trochę wspólnego z teatrem, jest trochę tajemniczy, elegancki i uroczysty, może też trochę zakurzony :). Ale to wszystko sprawia, że należy do moich ulubionych i chętnie do niego wracam, zwłaszcza jak chcę sobie dodać odwagi lub poprawić humor.
Na mojej skórze jest słodki, pudrowy, ale jednak bardzo orginalny - mech dębowy robi swoje. Trwałość jest niesamowita, a projekcja - idealna. Moim zdaniem jeden z najlepszych zapachów Givenchy.

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Zgodnie z tym co twierdzi producent, kompozycja ma być tajemnicza, zmysłowa, uwodzicielska, charyzmatyczna. Moja percepcja AoD odbiega od tej (straszliwie oklepanej) marketingowej śpiewki.
Ange ou Demon są słodkie, jednak w dość nietypowy sposób. Według mnie to nie są perfumy zmysłowe, a chłodne, dość poważne, wręcz trzymające na dystans. Ta słodycz wydaje mi się być podstępna, jadowita, gotowa wbić nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie.
Co odpowiada za to, że mam taką a nie inną opinię o AoD? Trzy rzeczy: bardzo dobrze wyczuwalna, szczególnie w otwarciu, nuta szafranu uzupełniona aromatem tymianku, słodka, narkotyczna woń lilii oraz wszechobecna, odurzająca, słodycz wanilii (wykreowana w sposób, który nie do końca ogarniam).
Ta dziwna, chłodna, ale skondensowana słodycz serwowana jest już w otwarciu, jednak ma bardziej przestrzenny charakter, przełamana jest przyprawowym niuansem, nad całością dominuje charakterystyczny aromat szafranu.
Wszystko to dość szybko ulega zagęszczeniu, pojawia się słodki, obezwładniający zapach lilii (może stąd wzięły się moje skojarzenia z listopadem i poważnym charakterem Ange ou Demon?) przyprawiony dodatkowo dusznym akcentem ylang-ylang. Na tym etapie słodycz jest bardziej zbita, gęsta, nienaturalna. Łagodnieje ona nieco w bazie, gdzie przełamana jest balsamiczno-drewnianym akordem, ciężko jest mi natomiast wykryć mech dębowy, szkoda, bo lubię i z chęcią noszę.
Trwałość perfekcyjna, nawet 12 godzin, intensywność również robi wrażenie – nie tylko bezpośrednio po rozpyleniu perfum.
Miałam w planach odniesienie się do nazwy, ale prawdę mówiąc nie wiem, jak to zgrabnie ująć… nie ma znaczenia czy to anioł czy demon, w sumie ani jedno, ani drugie. Niby mamy tu mrok, chłód, listopad i lilie, ale to wszystko jest jakieś takie skomercjalizowane, niby straszne, ale jednak niezupełnie, jak przebranie na Halloween.

newrrn
newrrn

Moja pierwsza recenzja na tym portalu musi dotyczyć pierwszych, prawdziwych perfum jakie dane mi było mieć na własność. Może to właśnie sentyment powoduje, że są one dla mnie tak wyjątkowe...
Pierwsza fala tego zapachu to uderzająca do głowy, dość syntetyczna ale pięknie podana na przyprawach (chyba szafranie) lilia, która wręcz poddusza otoczenie. Po godzinie robi się jakoś tak cierpko i kwaśnie, może tylko na mnie(?). Pod koniec zapach się wygładza, czuję delikatny mech na surowej, mało słodkiej wanilii.
Projekcja wielka. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby nikt nie zauważył tych perfum. Trwałość- czuję dzień po użyciu. To, że zapach został tak źle potraktowany przez wielu recenzentów- mało mnie obchodzi. Jest mój, ciężko-liliowa zawartość razem z pięknym flakonem.

fanrafaela
fanrafaela

Ja w Ange... wywąchałam takie popularne w PRL białe migdałowe landryny. Nie tymianek nie mandarynkę, nie mech czy cokolwiek innego, ale przez sześć bitych godzin czułam ciężkie słodkie migdały na nadgarstku. Szczęśliwie spryskałam tylko jeden...

esk10
esk10

Bardzo ładna wanilia, ciekawe kwiaty, słodycz i coś jeszcze. Zapach ciekawy, niebanalny, nieoklepany. Zużyłam cały flakon ale jakoś do niego nie wróciłam. Może powinnam, może zapomniałam.

Trwałośc i projekcja duże. Wart noszenia. A do tego ta przewrotna nazwa....

Choć dla mnie nie ma w nim aż takich róznic jak w nazwie. Jest spokojnie , raczej wiecej angela, przytulanki, niż demona.

Beata Maria
Beata Maria

Wywołuje skarajne emocje od anielskich do diabelskich:-).Chyba tak miało być w założeniu... Najpierw zachwyciłam sie na kimś, potem postanowiłam mmieć.I niestety rozczarowalam sie, poszedł na półkę ale po jakimś czasie powrócił do łask i byl moim nadwornym zapachem. Co się ze mną stało- oto jest pytanie> ktora część mnie wzięła górę? Na poczatku przyprawy,później kwiaty, głównie lilia i to co lubię najbardziej - czyli wanilia z różano-drzewnymi akordami.Po zużyciu nie mam jednak potrzeby wracania do tego zapachu. Fajny flakon.

grudzienszal
grudzienszal

W pięknym, wyjątkowym flakonie znalazła się gorzkawo-słodka kompozycja,która ma w sobie coś narkotycznego.Wyczuwalne są nie tylko kwiaty i owoce, ale też mech i tymianek tak niezbyt często pojawiające się w perfumach.Anioł czy diabeł???Naprawdę ciekawy zapach,ale czy aż tak,aby go pragnąć...? PRAGNĘ!!!

milena1881
milena1881

Kupilam Demona rok temu poszukujac jakiegos ciekawego i trwalego zapachu. Po opiniach pozytywnych na roznych forach wzielam 100 ml... do dzis nie moge zmeczyc.. dla mnie lilia jest okropna..gdyby nie taka jej intensywnosc to bycmoze nie bylyby wcale takie zle te perfumy..natomiast na mojej osobie zostaje tylko ta lelija z wanilią i mech dębowy..nie ma głębi..jak noc na saharze : suchosc wanilii i przeraźliwy chłòd lilii...zapach kojarzy mi sie z zimnym swiatlem jarzeniówki... zaluje ze przed zakupem nie przetestowalam.. zostalo pol butelki..stoi w szafie a szafa w liliach -.-

anja
anja

Czy my mowimy o tym samym zapachu czy moj nos zwariowal?dla Mnie to zapach zasypki dla niemowlat,pierwsze co mi przyszlo na mysl jak go powachalam.Zapach swiezo wygotowanych pieluch ,zasypka,niemowle po kapieli.

lili-ya
lili-ya

Anioł czy Demon? Oj, raczej Demon. Ten zapach ma w sobie coś takiego mrocznego, niepokojącego, ale przyciągającego. I – chociaż ten zapach mnie jakoś dziwnie niepokoi – mam ochotę go wciągać w nozdrza, wdychać. Ma w sobie coś narkotycznego, kiedy mocniej się nim zaciągnę, aż kręci mi się w głowie. Ma w sobie głębię i tajemnicę. Nie jest to zapach dla każdego, wielbicielki delikatniejszych woni Ange ou Demon po prostu przytłoczy.
Głupio to zabrzmi, ale Ange ou Demon kojarzy mi się z filmem grozy. Rzecz dzieje się w małej miejscowości. Grupa nastolatków wraca z imprezy. Mają do pokonania kilka kilometrów. Jak to młodzi ludzie, szukają mocnych wrażeń, więc postanawiają przejść przez cmentarz/ mroczny las/ opuszczone podwórko, gdzie stoi rozpadająca się chałupa kobiety, która zmarła w tajemniczych okolicznościach (niepotrzebne skreślić). Chcą przeżyć przygodę, więc igrają z siłami nadprzyrodzonymi. Co dzieje się dalej – nie jest już istotne. Chodzi mi o atmosferę niesamowitości i jakiegoś nieokreślonego zagrożenia – to czuję, wciągając w nozdrza te perfumy.
W pięknym, wyjątkowo pasującym do zawartości flakonie znalazła się dosyć ciężka, zimna, odurzająca kompozycja. Dużo lilii – białych, upajających, cmentarnych. Myślę, że lilie stały się kwiatami kościelno-pogrzebowymi nie bez powodu: ich zapach ma w sobie taką słodkawą nutkę, kojarzącą mi się z przemijaniem, śmiercią, rozkładem. Sporo tymianku, rzadko wykorzystywanego w perfumiarstwie, o charakterystycznym aromacie, który bardzo lubię. Wyczuwam jeszcze mech, szafran, troszkę wanilii, ylang-ylang.
Ange ou Demon to bardzo oryginalna kompozycja stworzona z niezbyt często pojawiających się w perfumach składników. Kompozycja gorzkawo-słodka, przy czym nie jest to słodycz miła i bezpieczna, raczej taka niepokojąca, wynikająca z tej cmentarnej nutki w zapachu lilii. Moim zdaniem perfumy na wieczór, kiedy chcemy roztaczać wokół siebie aurę tajemniczości, intrygować.

Buraska
Buraska

Moim zdaniem to bardzo udana kompozycja. Zapach jest oryginalny i nieoczywisty. Wyczywalne są nie tylko kwiaty i owoce, ale też mech i tymianek. Wszystko jest wyważone w idealnych proporcjach. Nie jest to raczej zapach masowy, ale to uważam za zaletę.

Madzia2109
Madzia2109

Ten zapach jest obłędny... Przywodzi na myśl czarną, niebezpieczną noc. Jest jak nóż połyskujący w świetle księżyca. Jeżeli strach i adrenalina miałyby zapach, myślę, że byłby to właśnie Ange ou Demon... Polecam wszystkim tym, którzy lubią mocne doznania i "nie boją się bać".

Beatafm
Beatafm

Bardzo intensywny zapach, na początku czuję wyraźnie mokry, ziemisty mech w połączeniu z ziołowym tymiankiem i te nuty sprawiają, że go uwielbiam. Potem dochodzą do głosu narkotyczne kwiaty: lilia i ylang ylang na wanilowo drzewnym tle.
Zapach o bardzo dużej projekcji i trwałości, umiarkowanie dawkowany może być noszony na co dzień, a w większej ilości wyłącznie na wieczór.

gardenia
gardenia

To był zapach,który od pierwszego "niuchnięcia"baaardzo mi się spodobał,choć przypominał mi wiele innych.Moja radość była wielka,gdy mój mąż podarował mi je na prezent(kupił mi w ciemno,bo też go zachwyciły).
Niestety po 3 latach umiarkowanego używania,zaczęły mnie drażnić swoją zbytnią ulepkowatością,mydlanym,ciężkim i lekko dusznym charakterem.Na dodatek zaczęłam je kojarzyć z lekko "wyfiokowanymi"natapirowanymi paniami.Przykro mi bardzo,dla siebie i dla innych...Flakon uważam nadal za przepiękny!

Zakupowe okazje

49.29 USD
Givenchy Ange ou Demon Eau De Parfum for women 3.4 oz
Givenchy Ange ou Demon Eau De Parfum for women 3.4 oz
52.49 USD
Givenchy Ange ou Demon Etrange Le Secret 2014 Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
52.84 USD
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir Eau De Parfum Intense Spray 30ml 1oz
FragranceX.com
Eau De Toilette 3.4oz
64.95 USD
Ange Ou Demon Tender Perfume by Givenchy, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
64.99 USD
Givenchy Ange Ou Demon Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Givenchy Ange Ou Demon Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
EDP Mini 3.3oz
74.99 USD
Ange Ou Demon by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.3 oz Body Veil 2.5 oz eau de Parfum Travel Spray .4 oz Mini for Women
76.99 USD
Ange Ou Demon by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.3 oz Body Lotion 2.5 oz Pouch for Women
Gift Set 1.7oz
81.50 USD
Givenchy Ange Ou Demon Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Silk Body Veil 75ml 2.5oz Delicate Bath Gel 75ml 2.5oz 3pcs
85.50 USD
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir Eau De Parfum Intense Spray 100ml 3.3oz
114.00 USD
114.00 USD
Givenchy 'Ange ou Demon' Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange ou Demon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange ou Demon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange ou Demon marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange ou Demon marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Alien Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Poison Christian Dior Midnight Poison Lancome Hypnose Guerlain Shalimar Hermes Elixir des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique Givenchy Hot Couture Thierry Mugler Alien Essence Absolue Oriflame Mirage Estée Lauder Sensuous Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Christian Dior Dolce Vita Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her