Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Ange Ou Demon Le Secret Givenchy dla kobiet

Ange Ou Demon Le Secret Givenchy dla kobiet Filmy Ange Ou Demon Le Secret Givenchy dla kobiet Filmy
Ange Ou Demon Le Secret Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange Ou Demon Le Secret Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange Ou Demon Le Secret Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange Ou Demon Le Secret marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ange Ou Demon Le Secret został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, herbata i Żurawina; nutami serca są jaśmin, piwonia i lilia wodna; nutami bazy są nuty drzewne i paczula.

Cytryna Amalfi Herbata Żurawina

Jaśmin Piwonia Lilia wodna

Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy.

Ange Ou Demon Le Secret Eau de Toilette
Energy Woman
Play in the City for Her

Ange Ou Demon Le Secret Recenzje Perfum

kasiczka
kasiczka

Ange ou Demon Le Secret zapach firmy Givenchy Dla mnie zdecydowanie romantyczny i elegancki .Urzekajacy bo inspirowany kobietą aniołem/demonem - jak zapytanie zawarte w nazwie. Autorami są Olivier Cresp i Jean-Pierre Bethouart. Zapach orientalno-kwiatowy, o rzadko spotykanej głębi i sile wyrazu. Jest ciepły i seksowny,oryginalny i szalenie kobiecy, flakon nawiązuje do tytułowej rozterki - krystalicznie, "anielsko" czysty w bazie, zakończony niemalże demonicznym rogiem. Jestem fanka od lat,zawsze do niego wracam, nie wyobrazam sobie mojej kolekcji bez tych perfum, byc moze dlatego ze odzwierciedla moje zmienne nastroje ;)i zawsze pieknie pachna niezaleznie od pory dnia czy okazji ...:) Zdecydowanie polecam :)

nola
nola

Ange ou Demon Le Secret to zapach, który mam w swojej kolekcji nieprzerwanie odkąd go poznałam (czyli już dobre kilka lat), co jest o tyle niezwykłe, że mój nos jest bardzo kapryśny i po pewnym czasie nawet w dotychczasowych ulubieńcach odnajduje nuty, które drażnią i odpychają. Zakochuję się, kupuję, zrażam, puszczam w świat… I tak w kółko. AoD LS tymczasem używam ciągle i lubię go ciągle tak samo bardzo, nawet po osuszeniu kilku flakonów.
Ciężko mi rozebrać go na konkretne nuty - jest dla mnie harmonijną całością, komfortową i delikatną mgiełką. Nuty owocowe, głównie cytrusy, na jaśminowej bazie z odrobiną drzewnego tła - nic odkrywczego, a jednak wśród zalewu mainstreamowych pachnideł, to właśnie on okazał się być tym, który dopełnia moją, ponad wszystko nie lubiącą się narzucać, osobowość.

Wiem, że zawsze będę go dobrze wspominać chociażby dlatego, że wybrałam go także na mój ślub - sprawdził się idealnie.

agusia12321
agusia12321

Subtelne, lekkie, eleganckie;
Idealny zapach na ciepłe dni.
Czuję cytrynę, ale nie kwaśną i nachalną.
Gdzieś w oddali majaczy lilia wodna i gardenia.
Paczula nadaje Ange pewnego rodzaju chłodu, powoduje, że pachnidło nabiera pewnego rodzaju tajemniczości.
Reasumując ładne, nieskomplikowane, intrygujące.

grudzienszal
grudzienszal

Romantyczny,śliczny i tak wesoły,że aż się chce tańczyć.Początkowo świeży, z owocową nutką. Środkowy etap to mnóstwo piwionii, trochę jaśminu oraz herbata.Później robi się bardziej zmysłowy. Ogon nie za długi, ale bogaty.Na mojej skórze utrzymują się dosć długo-ja je wyczuwam ok 6 godzin. Idealne na wiosnę i lato.Wysoka cena spycha je u mnie na miejsce 3 w zapachach marki Givenchy.

lexis1979
lexis1979

Ładny zapach na dzień. Nie za słodki, nie mdlący i nie uciążliwy dla otoczenia, dlatego dobry do pracy. Wyczuwam w nim jakąś nutkę "wytrawną" (prawdopodobnie to herbata i cytryna), szczególnie na początku, w miarę jej zanikania pojawiają sie nuty kwiatowe, na szczęście bardzo delikatne. Zapach zupełnie odmienny od klasycznego, niebanalnego "Ange ou demon". Brakuje mi w nim tej "demoniczności" właśnie. Ale trzeba przyznać, że jednocześnie nie odrzuca i nie męczy, a to wbrew pozorom trudna sztuka. Jedyny poważny minus to trwałość - niestety, dość szybko się ulatnia.

kasia7bhp
kasia7bhp

Delikaty niczym powiew bryzy, utrzrymuje się blisko skóry i niestety ta przyjemność roskoszowania sie tym miłym zapaszkiem trwa zdecydowanie za krótko, takie radosne pachnidło na wiosnę.

Izabela
Izabela

Podobieństwo nazwy AoD Le Secret do klasyka AoD jest mylące.
Tamten jest ciężki, wieczorowy, mocny. AoD Le Secret jest zupełnie inny. Jak wersja na dzień, ale nie nudna, lecz z tajemnicą.
Zapach orzeźwiająco - kwiatowy, delikatny, nie nachalny. Może się podobać. Ma w sobie coś takiego, że chce się go wąchać.
Zebrał na mnie sporo komplementów. Zapach, za którym się podąża. Kiedyś w sklepie, jakaś kobieta chodziła i oglądała te same rzeczy, co ja. Aż w końcu zapytała, czym tak pięknie pachnę. Bezcenne.

Vespertine__Milo
Vespertine__Milo

Ugłaskana wersja górnych nut Miss Dior Cherie po reformulacji. Przyjemny, nieinwazyjny owocowy zapach z nutą kwiatów w bazie. Dobry na dzień, na niezobowiązujące okazje. Nie będzie miał grona wrogów, wielbicieli? Chyba też, po przeciętny niebywale. Niczym się nie wyróżnia, a co dopiero ma rościć sobie prawa do pokazywania dwóch twarzy kobiety - anielskiej i demonicznej. Kolejny mainstreamowy potworek.

Zakupowe okazje

Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2013 Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2013 Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
FragranceX.com
58.49 USD
Ange Ou Demon Le Secret Perfume by Givenchy, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
ThePerfumeSpot.com
58.99 USD
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy, 3.4 oz Eau de Parfum Spray for Women
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy, 3.4 oz Eau de Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1.7oz
63.99 USD
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy Eau de Parfum Spray 1.7 oz Unboxed for Women
64.99 USD
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.4 oz New Packaging for Women
Gift Set 4oz
67.49 USD
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2009 Gift Set VII. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 2,5 oz Cosmetic Bag
StrawberryNET.com
Eau De Toilette 1.7oz
80.00 USD
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau De Toilette Spray Edition Croisiere 50ml 1.7oz
Eau De Parfum 3.3oz
Eau De Parfum 3.3oz
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau de Parfum, 3.4 oz
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau de Parfum, 3.4 oz
EDP Mini 3.4oz
143.99 USD
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.4 oz New Packaging Body Lotion 2.5 oz eau de Parfum Spray .4 Mini for Women
Eau De Parfum 0.41oz
Eau De Parfum 1.7oz
87.00 USD
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 1.7 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange Ou Demon Le Secret marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange Ou Demon Le Secret marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Bottega Veneta Bottega Veneta Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Versace Versense Jimmy Choo Jimmy Choo Giorgio Armani Si Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Giorgio Armani Armani Code for Women Thierry Mugler Alien Viktor&Rolf Flowerbomb Marc Jacobs Daisy Bvlgari Jasmin Noir Gucci Gucci Eau de Parfum II Guerlain La Petite Robe Noir Givenchy Ange ou Demon Chanel Chance Eau Tendre Halle Berry Halle Chanel Coco Mademoiselle Shiseido Zen Kenzo Kenzo Amour