Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ange Ou Demon 10 Years Givenchy dla kobiet

Ange Ou Demon 10 Years Givenchy dla kobiet

Ange Ou Demon 10 Years Givenchy dla kobiet Zdjęcia Ange Ou Demon 10 Years Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Ange Ou Demon 10 Years marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ange Ou Demon 10 Years został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są włoska cytryna, zielona herbata i Żurawina; nutami serca są jaśmin, piwonia i lilia wodna; nutami bazy są białe drzewa, paczula i piżmo.

Włoska cytryna Zielona herbata Żurawina

Jaśmin Piwonia Lilia wodna

Białe drzewa Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ange Ou Demon 10 Years by Givenchy.

Ange Ou Demon 10 Years Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ange Ou Demon 10 Years, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ange Ou Demon 10 Years, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ange Ou Demon 10 Years marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ange Ou Demon 10 Years marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Women Givenchy L`Interdit 2003 Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Ghost Ghost Sheer Summer Torrente My Torrente Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Otto Kern Signature Women Esprit VIP Life for Her Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me Roberto Vizzari Vizzari Femme Popy Moreni Popy Moreni de Fete Louis Feraud Eau des Sens