Marki » F-H » orientalne « Grupy

Ambre Tigré Givenchy dla kobiet i mężczyzn

Ambre Tigré Givenchy dla kobiet i mężczyzn

Ambre Tigré Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Tigré Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Tigré Givenchy dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre Tigré marki Givenchy to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ambre Tigré został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia i labdanum.

Ambra Wanilia Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Tigré by Givenchy.

BOSS The Collection Velvet & Amber

Ambre Tigré Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Ambra bursztynowa jak nic. Z odległym echem labdanum i wanilii. Żywicę oddano wiernie i mimo pozostałych dwóch składników na dobrą sprawę nic jej nie zagłusza. Perfumy są ciepłe, bardziej żywiczne niż słodkawe, z wyraźnie wyczuwalnym rumem, obłe i gładkie. I może przez to (plus przez nazwę) mam wrażenie, że pasował by do nich korek lub zawieszka z pewnym kwarcowym kamieniem półszlachetnym o nazwie tygrysie oko. Pasiastym, składającym się ze smug ciemniejszego i jaśniejszego brązu, mieniącym się niby złotem warstwami w kolorze pisku i bursztynu.

Zdecydowanie: Ambre Tigré + rum + może garść rodzynek oraz małe precjozum z tygrysiego oka = dobrze skomponowana martwa natura z ambrą.

Projekcja i trwałość przecięte. Rzecz dla miłośników ambry płci obojga w wydaniu nie obarczanym nadmierną ilością słodyczy.

viviona
viviona

Dojrzała kobieta o dziewczęcym uśmiechu, tak scharakteryzowałabym ten zapach. Bardzo udana kompozycja :)

Izabela
Izabela

Bursztyn w pełnej krasie.
Jest mocny, głośny.
Dodatek labdanum decyduje o tym mocnym, nalewkowym klimacie.
Wanilia jest dodana dla zrównoważenia labdanum, ale nie powoduje zmiany charakteru tej kompozycji.
W nucie bazy wyczuwam lekko skórzane akordy.
Moim zdaniem zapach bardziej przechyla się na męską stronę, dla mnie jest za bardzo drapieżny.
Ale w końcu to bursztyn tygrysi ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Ambre Tigré, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Ambre Tigré, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Tigré marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Tigré marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Guerlain Spiritueuse Double Vanille Givenchy Organza Indecence Frapin 1270 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Hermes L’Ambre des Merveilles Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Frederic Malle Musc Ravageur Hermes Elixir des Merveilles Fendi Fendi Theorema Ginestet Botrytis Lubin Akkad Piotr Czarnecki Sensei Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Diptyque Eau Duelle Byredo Pulp Tom Ford Amber Absolute ScentStory 24 Gold Alexander McQueen Kingdom Mauboussin Mauboussin