Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Givenchy dla kobiet

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

żółtych kwiatów
Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są petitgrain i neroli; nutami serca są mimoza, gardenia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wyszukane drewna.

Petitgrain Neroli

Mimoza Gardenia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy.

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Lansy Shiseido Zen Isabella Rossellini Daring Shiseido Zen Jennifer Lopez Deseo Forever Avon Bond Girl 007 ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Dorin Un Air de Paris Lili Bermuda Paradise Mariella Burani Messages Jeanne Arthes Romantic Story Parfums DelRae Panache