Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Givenchy dla kobiet

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet

Miałem: 4

żółtych kwiatów
Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są petitgrain i neroli; nutami serca są mimoza, gardenia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wyszukane drewna.

Petitgrain Neroli

Mimoza Gardenia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy.

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Christian Dior Dior Homme Intense Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Victoria`s Secret Body by Victoria Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Lulu Castagnette Lulu Molinard Les Fleurs de Provance: Violette s.Oliver s.Oliver Women Lili Bermuda Paradise Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Faberlic Aora