Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Givenchy dla kobiet

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet

Miałem: 3

żółtych kwiatów
Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są petitgrain i neroli; nutami serca są mimoza, gardenia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wyszukane drewna.

Petitgrain Neroli

Mimoza Gardenia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy.

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Recenzje Perfum

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Sarah Jessica Parker Lovely Montale Aoud Rose Petals ID Parfums Rose Divine Marc Jacobs Daisy Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Guerlain Quand Vient La Pluie Alexander McQueen My Queen Light Mist Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Kylie Minogue Sexy Darling Novae Plus Pink Garden Fiorucci Amore 14 White Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles