Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Amarige Mimosa de Grasse Millesime Givenchy dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

ozonowy
wodny
Amarige Mimosa de Grasse Millesime Givenchy dla kobiet Zdjęcia Amarige Mimosa de Grasse Millesime Givenchy dla kobiet Zdjęcia Amarige Mimosa de Grasse Millesime Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Amarige Mimosa de Grasse Millesime marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Amarige Mimosa de Grasse Millesime został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są liść fiołka, cytryna, neroli i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są mimoza, gardenia, melon, Śliwka i brzoskwinia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i drzewo kaszmirowe.

Liść fiołka Cytryna Neroli Brazylijskie drzewo różane

Mimoza Gardenia Melon Śliwka Brzoskwinia

Fasolka tonka Wanilia Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarige Mimosa de Grasse Millesime by Givenchy.

Amarige Mimosa de Grasse Millesime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarige Mimosa de Grasse Millesime marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarige Mimosa de Grasse Millesime marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Clair de Musc Oriflame Petal Quartz Jardin de France Lavande Bath and Body Works Butterfly Flower The Body Shop Love ETC Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Susanne Lang Midnight Orchid 72 Lisa Hoffman Tunisian Neroli Lolita Lempicka Eau de Desir Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Scaasi Scaasi