Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Amarige D'Amour Givenchy dla kobiet

Amarige D'Amour Givenchy dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Amarige D'Amour Givenchy dla kobiet Zdjęcia Amarige D'Amour Givenchy dla kobiet Zdjęcia Amarige D'Amour Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Amarige D'Amour marki Givenchy to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amarige D'Amour został wydany w 2003 roku. Amarige D'Amour stworzyli Bertrand Duchaufour i Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są czarna porzeczka, liść czarnej porzeczki i groszek pachnący; nutami serca są jaśmin, owoc dzikiej róży, konwalia, róża i biała mimoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Groszek pachnący

Jaśmin Owoc dzikiej róży Konwalia Róża Biała mimoza

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarige D'Amour by Givenchy.

Amarige D'Amour Recenzje Perfum

xentrix
xentrix

z klasykiem Amarige zapach ten mało ma wspólnego.
Chociaż nie.Ma jednak wspólny element - klasę.
Zdecydowanie pachnidło to jest nowoczesne i osobom,
ktorym zwykły Amarige nie podoba się,bo jest zbyt nazwijmy to "staroświecki",wersja D'amour z pewnoscią przypadnie do gustu.Wyczuwalna czarna porzeczka i przede wszytkim bukiet kwiatów.Zapach swieży,kwiatowy.
Łączy dobre cechy klasyków i ich styl z nowoczesnością.
Dodam,że nie jest to zwiewny,byle jaki świeżak jakich pełno na massmarketowych półkach.Całkiem solidny i nieprzecietny to zapach.Polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Amarige D'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Amarige D'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarige D'Amour marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarige D'Amour marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau du Soir Vivienne Westwood Boudoir Nina Ricci Deci Dela Pierre Balmain Balmain de Balmain Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel The Different Company Sublime Balkiss Perfumer`s Workshop Samba Nova Caron Pour Une Femme de Caron Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love DSH Perfumes Parfum de Grasse Pascal Morabito Or Noir Dana California