Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Absolutely Irresistible Givenchy dla kobiet

Absolutely Irresistible Givenchy dla kobiet

Absolutely Irresistible Givenchy dla kobiet Filmy
Absolutely Irresistible Givenchy dla kobiet Zdjęcia Absolutely Irresistible Givenchy dla kobiet Zdjęcia Absolutely Irresistible Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Absolutely Irresistible marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Absolutely Irresistible został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jagody i papryka; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i heliotrop; nutami bazy są cedr, paczula i ambra.

Mandarynka Czerwone jagody Papryka

Jaśmin Kwiat pomarańczy Heliotrop

Cedr Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Irresistible by Givenchy.

Visit for Women

Absolutely Irresistible Recenzje Perfum

amanda
amanda

Do odkrywczości owszem sporo mu brakuje,to zdecydowanie enty zapach ze znanych perfumerii.
Gdzie sporo osób poszukuje czegoś niezbyt skomplikowanego,nadającego się i do pracy i po godzinach.
Jaśmin i papryka to śmiałe i ciekawe połączenie intensywnych nut przełamanych delikatnym kwaskowatym tonem porzeczki.

Zastanawiam się dlaczego brakuje w tym zapachu jakiegoś porządnego kopa,skoro jest jaśmin,papryka,kwiat pomarańczy i paczula,to uważam,że powinno się więcej dziać.
Zapach powinien żyć,pulsować,tętnić,kusić.
Tymczasem mamy taki spokój.Kobiece,ale bez pazura,bez uwodzenia.
Nie ma szpilek,mocno umalowanych ust,raczej poprawnie ubrana kobieta,z nieco nieśmiałym spojrzeniem.
A szkoda,bo gdzieś po drodze zatracił się spory potencjał tego zapachu w czerwonej butelce zapowiadającej zdecydowanie bardziej śmiałe wonie.
Podsumowując,kobiece,ale raczej grzeczne,zdecydowanie bez ogona tulące się bardziej do nas.

ela812
ela812

Zrobiłam dzisiaj wstępny test tych perfum w drogerii i powiem, że pierwszy tzw. niuch jest ekstra. Jest pikantnie, lekko ostro, lekko słodko. Początek naprawdę zapowiada dobrą kompozycję. Nie twierdzę, że dalej powinno byc bardziej ostro czy słodko, ale niechby ta pikanteria się utrzymała jeszcze w nutach serca. Tymczasem, po świetnym początku, przyprawy znacznie cichną i pozostaje takie sobie coś. Aż chciałoby się krzyknąc: "tak dobrze jadło i zdechło" (przepraszam co wrażliwsze osoby, ale nie mogłam się powstrzymac, tak mi to kolokwialne powiedzonko tu pasuje ;-) ).
Słowem, chciałoby się jeszcze tego zapachu. Ale nic to, nie poddaję się, w końcu to był zaledwie pobieżny test nadgarstkowy. Zrobię przy okazji kolejne podejście, bo tester w drogerii już pokazywał denko, więc i psik nie był obfity. Biorę na to poprawkę i byc może będzie edit za jakiś czas ;-)

grudzienszal
grudzienszal

Wejście ostre-papryczkowo-porzeczkowe.I jest to tak piękne,że zapragnęłam je mieć.Dalej czuję jaśmin, piżmo i kwiat pomarańczy.Ale jak początek piękny i trwały,tak środek i koniec tylko piękny i to przez małe p.Trwałość I moc poszły spać.Nie będę ich mieć...

KasiaS
KasiaS

Sam zapach, jako powiedzmy przedmiot do oceny perfumeryjnego kipera: i tak i nie. Na plus liczy się trwałość i projekcja i ogólne wrażenie "dobrych perfum" (coś, co powinno być oczywistą oczywistością, a jednak coraz częściej nie jest). Jest to niewątpliwie dobrze wykonany kwiatowiec z dodatkiem nieulepnej słodyczy heliotropowo-ambrowo-owocowej i piekących przypraw. W samej kompozycji jednak jest i trochę tandety i małe niedoróbki, nie jest to jakieś mistrzostwo świata, w zasadzie sztampa i nic odkrywczego, do ambitniejszych propozycji właściwie nie ma startu. Ale perfumy to też magia subiektywności, która odgrywa się między ludźmi. AI mają, odnoszę wrażenie, ogromną moc, hm, mężczyznolepną :) Są absolutnie kobiece (no, w końcu wiem skąd ta głupia nazwa :) ), niezwykle cieple, choć zarazem zdecydowanie kwiatowe (dla wielbicielek jaśminu myślę, że pozycja obowiązkowa, a w każdym razie testuwarta) i jako oriental się nie kwalifikujące (a jednak przy całej tej kwiatowości mogą w zimniejsze dni zastąpić filiżankę czekolady z chilli). I jako takie mogą być ocenione na 5, mimo, że białe kwiaty posypane czerwoną papryką to naprawdę nie jest szczyt perfumeryjnej sztuki. A jednak działa.
Jak to powiedział Gombrowicz o Sienkiewiczu? "Pierwszorzędna literatura drugorzędna"? No, otóż to.
My z kolei z koleżanką blueberry (której niniejszym baaardzo dziękuję za sprezentowanie butli! I love you!) ustaliłyśmy, że to taka seksowna dresiara w butelce. Wyjątkowo ładna dresiara, no i jednak nie w dresie :)
Jest w świecie perfum taka, dosyć szeroka strefa społecznego złotego środka. Ja sama, choć najbardziej lubię najdziksze nisze, zwrócę pewnie i tak uwagę na mężczyznę pachnącego w najgorszym wypadku One Million, w najlepszym L'Instant. Myślę, że AI jest doskonałym przedstawicielem tej grupy i właściwie nie wiem, dlaczego się nie sprzedawał. Dla mnie to zawsze pierwszy, i bardzo bezpieczny, pomysł na randkę albo na imprezę i myślę, że będę zawsze mieć je pod ręką dopóki całkiem nie znikną (oczywiście już je wycofano zostawiając za to różaną i różową oranżadkę Very Irresistible. Ach ta niewidzialna ręka rynku, zawsze w różowej rękawiczce...)

Absolutely Irresistible by Givenchy 3.44 out of 5 based on 18 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Absolutely Irresistible, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Absolutely Irresistible, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Irresistible marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Irresistible marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Deep Red Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Guerlain Samsara Eau de Parfum Laura Biagiotti Roma Chanel Allure eau de parfum Yves Saint Laurent Elle Chopard Casmir Christian Dior Dune Christian Dior J`adore Christian Dior Poison Chanel Coco Noir Michael Kors Sexy Amber Yves Saint Laurent Belle d`Opium Kenzo Kenzo Amour Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Givenchy Very Irresistible Sensual Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Chance Eau de Toilette Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Christian Dior Poison Tendre