Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Absolutely Givenchy marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Absolutely Givenchy został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, piżmo, groszek pachnący i jabłko.

Marakuja Piżmo Groszek pachnący Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Givenchy by Givenchy.

Absolutely Givenchy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Absolutely Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Absolutely Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Emanuel Ungaro Apparition Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Avon Wish of Love Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes Aftelier Fig Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Montale Roses Elixir Jovan Satisfaction for Women IKKS Private Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman Adidas Adidas Moves Pulse Her