Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Absolutely Givenchy marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Absolutely Givenchy został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, piżmo, groszek pachnący i jabłko.

Marakuja Piżmo Groszek pachnący Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Givenchy by Givenchy.

Absolutely Givenchy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Absolutely Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Absolutely Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Donna Karan DKNY Red Delicious Givenchy My Givenchy Love Passport First Love Baratti Want a summer cocktail? Gres Cabotine Rose Guerlain Insolence Eau Glacee Oilily Lucky Girl Lush So White Montale Roses Elixir Garage Alexia Laila Bagge You Rock