Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 3

Absolutely Givenchy Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Absolutely Givenchy marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Absolutely Givenchy został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, piżmo, groszek pachnący i jabłko.

Marakuja Piżmo Groszek pachnący Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Givenchy by Givenchy.

Absolutely Givenchy Recenzje Perfum

ziemniaczek
ziemniaczek

Mój ukochany zapach. Niezbyt skomplikowany, ale przepiękny. Taki radosny, energetyzujący- i piszę to ja, melancholik z cyklu "siedzę i myślę". Słodki ale z taką przestrzenią, że brak mi słów. Nie jak lolitki, escady i inne. Tak pachnie lato gdy się człowiek pierwszy raz zakocha. Niestety trwałość żałosna, zwłaszcza, że nie należał do najtańszych. I najważniejsze- Givenchy postanowiło być chamem i obecnie Absolutnie go nie ma.
Kopią bardzo chcą być Ana Sui Flight of Fancy, oczywiście kupiłam (wyznania perfumoholiczki) za namową tych, które w pierś się biły, że pachnie identycznie i uwierzcie, to nie to samo, choć gdzieś tam w tle za "odświeżaczowym" smrodkiem, jest coś podobnego, ale jest skutecznie zagłuszane przez mur sztuczności.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Absolutely Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Absolutely Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Moschino Moschino Funny! Versace V/S Versus Laura Biagiotti Aqua di Roma Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Alessandro Stiletto Perfume for Legs Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits O Boticario Floratta Emotion Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon DSH Perfumes d´Anjou Mirato Malizia Bon Bons Primobacio