Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Soul Drops Giulietta Capuleti dla kobiet

Soul Drops Giulietta Capuleti dla kobiet

Soul Drops Giulietta Capuleti dla kobiet Zdjęcia Soul Drops Giulietta Capuleti dla kobiet Zdjęcia

Soul Drops marki Giulietta Capuleti to kwiatowe perfumy dla kobiet. Soul Drops został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Scartezzini. Nutami głowy są różowy pieprz, jagoda, neroli, geranium, rumianek i wiciokrzew; nutami serca są jaśmin, fiołek, granat, róża majowa, róża turecka, róża, tymianek i pieprz; nutami bazy są piżmo, ambra, cedr virginia, paczula, mech dębowy i wanilia bourbon.

Różowy pieprz Jagoda Neroli Geranium Rumianek Wiciokrzew

Jaśmin Fiołek Granat Róża majowa Róża turecka Róża Tymianek Pieprz

Piżmo Ambra Cedr Virginia Paczula mech dębowy Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soul Drops by Giulietta Capuleti.

Soul Drops Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giulietta Capuleti Soul Drops, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giulietta Capuleti Soul Drops, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soul Drops marki Giulietta Capuleti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soul Drops marki Giulietta Capuleti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Alfred Sung Bai Alfred Sung Sung Spa Victorio & Lucchino Hechizo Yves Rocher Pur desir de Lavande L`Erbolario Petali & Fiori Alfred Sung Always Molinard Bois Fleuri The Body Shop Love ETC Bruno Acampora Blu Caswell Massey Lilac