Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

lekko korzenny
dymny
tropikalny
Ritorno Amaro Giulietta Capuleti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ritorno Amaro marki Giulietta Capuleti to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ritorno Amaro został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, kardamon, imbir i cytryna; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, plumeria, owoce tropikalne i ambra; nutami bazy są białe piżmo, olibanum i mirra.

Czarna porzeczka Kardamon Imbir Cytryna

Anyż gwiazdkowaty Plumeria Owoce tropikalne Ambra

Białe piżmo Olibanum Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ritorno Amaro by Giulietta Capuleti.

Ritorno Amaro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giulietta Capuleti Ritorno Amaro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giulietta Capuleti Ritorno Amaro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ritorno Amaro marki Giulietta Capuleti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ritorno Amaro marki Giulietta Capuleti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Antonio Banderas Diavolo Hugo Boss Boss Soul Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme The Body Shop Javari Giorgio Armani Attitude Extreme biehl parfumkunstwerke mb03 Yves Saint Laurent Opium Ayala Moriel Bois d'Hiver Ayala Moriel Roses et Chocolat Joop! Joop! Homme Hot Contact Demeter Fragrance Holy Smoke